Sizce ne yapmalıyım?

üniversite sınavından bu yıl barajı bile geçemedim..Seneye bir daha hazırlancam ama içimden hiç ders çalışma isteği gelmiyor gelse bile 2-2.5 saat çalışıyorum sonra ders çalışmak istemiyorumm .Çalışan 8 saat bile çalışıyor.Ne yapmalıyım? İçinizden iyi bir üniversite bitiren var mı?*

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bi kere bile kitap acmasan barajı geçebilirsin türkçe hep yorum sorusuydu okuduğunu anlayan yapar tarihtende dört soru yapsan al sana barajı geçtin ben pek umit göremedim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• barajı geçemediysen bence boşuna çalışma. zamanını harcama git bir yerlerde çalış meslek öğren.

1|0
    0|0
    • sınavdan çıktıktan sonra ders çalışmam gerektiğini çok iyi anladımm.geç oldu ama

• ümidi olmayan arkadaş sen hangi bölümdesin ?

• İktisat mezunuyum.

• Valla arkadasim ayni durumdayim, benimde icimden hic gelmiyor calismak. Bende kpss ye hazirlanmam lazim ama gelde bana sor uufff. ALLAH yardim etsin bize.

0|0
    0|0
  • Üniversitede Ftr okuyorum.

0|0
    0|0
  • isteksizlik geçicidir.. önce kendini zorla zamanla alışırsın...

0|0
    0|0
    • keşke bunu başarabilsemm .

• tanışcak kızmı arıyorsunnn teneke

• hııı sana kaldım ya

Kızlar Ne Diyor 3

• Diğerlerini boşver sen kendini bak elinden gelenin en iysini yap

1|0
    0|0
  • henuz bitirmedim ilkgrtm matematk ogretmenligi okuyrm benim sana tavsiyem pes etme duzenli calis bir sannsizlik olmstr baraji gecememissin bu cok normal calisan basaririr ben bunu bilir bnu soylerim oyle 7 8 saat calismana da gerek yok gundke iki ksaat calis ama verimli calis bence basaricaksin

0|0
    0|0
  • İstediğin bir bölüm var mı ? varsa ve gerçekten istiyosan o istek gelir. Ben busene girdiim gerçekten istiyodum marmara yetio ama gitmicem tekrar hazırlancam başka bölüm istiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...