Hayallerim iyiki varlar... Okur musunuz? Teşekkürler.

link

Hayallerim İyiki Varlar...

Okurmusunuz? Teşekkürler.

Güncellemeler:
Günlerden Cuma… Yorganın altında sessizce gizlice yazıyorum bu satırları. Sahi, kimden saklıyorum bunca derdi, sıkıntıyı… Kim kaldı gerçek insanlardan çevremde? Kimse. Başucumda bir sigara tablası içinde küllenmiş dertlerim… Bekliyorlar sessizce. Ben ise teker teker ekliyorum yalnızlıklarına bir yenisini. Sadece benden bir anı kalsın diye… İnan, sessizce çekiyorum dumanı içime, belki birisi gelir… Gelirde kurtarır beni diye…

2.bölüm

Bugün günlerden Cuma, dışarısı ilkbahar soğuğu ile bir kış mevsimini andırıyorsa da tüm ağaçlarda bembeyaz bir tül… Gelinlik gibi, bir düğün gibi… Senin elinden gelen de bu değil mi? Dışarıyı izleyip susmak, konuşamamak, içinin acıması… Ben bunlardan kurtulmanın çaresini bir çubukta bulmuşum… Ben ona ömrümün büyük bir kısmını vermişim. O bana biraz olsun huzur. Biliyorum. Bir gün çıkıp gelecek birisi, diyecek ki “Bırak bu derdi sıkıntıyı, gel mutlu bir yuvada sadece iki insanın
3. bölüm

iki insanın yalnızlığımı yaşayalım.” Biliyorum o söz arşınlanınca kulaklarımda, ben burada olmayacağım. Belki de bir mezar içinde Saadet’e kavuşamadan gidiyor olacağım. Olsun. Hayali bile güzel. Hayaller iyi ki varlar!

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Okuyorum içindeki çocuk büyümesin hiç

0|0
    0|0
    • Beğendiniz yani :) Birde buna bakar mısın siteden kaldırmak zorunda kaldım. Güncelleme yapıyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• yengeç burcusunuz heralde :)

0|0
    0|0
    • Aynen :)

• peki çok teşekkürler :)

• Rica ederim. :)

• Sıkıcı gelmezse okurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...