Gelin damat resimleri silindi ne yapacağım?

fotoğrafçıyım iş yerimde daha yeni çektiğim gelin damat resimlerini bilgisayara kaydettim ve 1 saat sonra baktığımda resimler kaybolmuş. gizli dosyaları açık ama klasör boş sıfır mgbyt yazıyor.yarın gelin ve damat resimleri almaya gelecek ne diyeyim ne yapayım bilmiyorum :(

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• İyi değildi zaten bir daha çekelim dersin

0|0
    0|0
  • ne yapacağını bilmiyrm ama gelinle damdın ifadesini tahminen biliyrm

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun cidden kotu durum :)) arkadaşlarında önerdiği gibi iyi bir bilgisayarci bul kurtar yoksa isin yas

0|0
    0|0
  • Bedavadan yenisini çekeceksin. Bedava çünkü belki bir daha o pozları yakalayamayacaklar? Acayip yıkınç :((

0|0
    0|0
  • Bu neki benim kuzenimin dugununu ceken kameraman kamerasindan silmis kazayla yapcak bisey yok iiki bizde vardi kaydi

0|0
    0|0
  • yüce güçler birlikteliğinizi görmezden gelmeye karar vermişler karşı çıkalım de bir daha çek fotoğraflarını.

0|0
    0|0
  • gelin trip atacak damata yazık :(

1|0
    0|0
  • Eyvaah. Benimki kaybolsa yakarım orayı. Onları düşünemiyorum. ):

0|0
    0|0
  • % 50 indirim yapcan.

0|0
    0|0
  • eyvahlar olsun dıyorum bır bılgısayarcı cagır bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• tam benlik bir durum.bu tip durumlardan sadece cıvıklar kurtulabilir.geline ablacım ben resimleri düzenledim biraz da photoshop yaptım ama ışık ve mekan sizi çok kilolu göstermiş,yıllarca saklayacağınız bu resimlerde böyle görünmen hiç hoş olmaz.ayrıca damada abi bir de yengemiz baya uzun topuklu giymiş sanırım senin boyun kısa gibi duruyordu.ben resimleri sildim bence yeniden çekelim de.

1|0
    0|0
  • Recovery programları kur ve krutarmayı dene bilgisayar a dosya yazma !

dosya kaydı yapma yakında varsa profesyonel birine gotur

0|0
    0|0
  • Digital_MediaRescue_Pro netten bulabilirsin fotograf makinsindeki sdkarttaki silinmiş dosyaları v hdd dekileri geri alabilirsin. !0 formattan sonra bile işe yaradığı söyleniyor. Ben samsung omniadan dosyalarımı bununla kurtarmıştım. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Bence şehir değiş.

1|0
    0|0
  • dostum sakin ol kurtarma programları var. bilgisayardan çok iyi anlayan birini bul ve oturt pc başına. gerisini o halleder.

0|0
    0|0
  • Silinen verileri kurtarma programı ile kurtarmayı dene...Çektiğin makinenin hafıza kartını sildin mi ki?

0|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin,Allah yardımcın olsun.Unutma bu da Allahın seni sınadığı bir sınav.Sakın isyan etme.!

0|0
    0|0
  • Sen fotoğrafçı olduğuna emin misin?Çünkü daha fotoğraf ile resmin farkını bilmiyor gibisin de...

1|0
    0|0
    • sen söyle neymiş farkı ?

• O zaman resim ile fotoğrafı karıştırıp birbirinin yerine kullanmazsın.Kendini fotoğrafçı sanan bey !

• koyun can derdinde kasap et derinde ...

Yükleniyor...