Hangi ülkeye gitmek istersiniz?

ben en çok japonya , hindistan gibi bize daha uzak olan ülkeleri merak ediyorum :) siz?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• japonya'yı görmedim. O taraf henüz yolum düşmedi ama Hindistan'a gittim. Bombay (Mumbai)'de bulundum hem de geçen sene. Üstelik yerel kültürle de bayağı içiçe girdim. Bir tanıdığımızın düğününe katıldım. Hindistan çok farklı. Dünya üzerinde bir benzeri yok. Bazen içim acıdı, isyan ettim ve üzüldüm. Kültür olarak da kendine özgü.

Avusturalya ve Yeni Zelanda bölgelerini çok merak ediyorum. Bir de İskoçyanın yemyeşil ovalarında kasvetli ortamın doğayı ve insanları nasıl etkilediğini görmek isiyorum. İnsanı melankolik yapan bu coğrafyada viskinin nedne bu kadar yaygın olduğunu anlamak yepyeni bir deneyim olabilir.

Son olarak Moğolistan'ı (orta asyayı) baştan başa kat etmek istiyorum. O topraklar bizim atalarımızın orta asya'dan kopup geldikleri yerler. Ecdadımızın kaynağını ve köklerini yerinde görmek gibi bir düşüncem var. Ayrıca Moğolistan dünya üzerinde teknolojiye yenik düşmemiş son yerlerden biri. Hala geçmişin izlerini taşıyorlar. Bozulmamış ve doğal kalan bu toprakları yerinde görmeyi istiyorum. Zaman yolculuğu gibi olacağını tahmin ediyorum. Bir anda 1000 sene geriye gitmek. Ata binen insanları görmek biz şehir insanları için bambaşka bir tecrübe olurdu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Avrupanin hemen hemen bir cok yerini gezdim gördüm , bir kac tane afrika ülkesi gördüm ama 1-2 yil icindeki planim ve en cok gitmek istedigim yerler burasi link , link ,

0|3
    0|0
  • Almanya, Kanada, İskandinav ülkeleri, Japonya, Avustralya, Yeni Zellanda, bu daha uzar...

0|0
    0|0
    • freenile . sana nasıl ulaşabilirim ? facebooktan bile ekledim seni bakmıyosun :S

• grönland veya antarktika'nın soğuk iklimini bir kez yaşamak isterdim :)

onun dışında ingiltere'ye herkes bir kere gitmeli bence.

ve rusya,çin,japonya'yıda görmeyi isterim.

0|0
    0|0
  • amerika ama en çok istediğim yeri Newyork

0|0
    0|0
  • ben ülkemden hiç gitmek istemem

0|0
    0|0
  • Kutupları merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Almanyaaaaaaaaaaaaaaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

0|0
    0|0
  • Hindistan ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Avustralya ^^

0|0
    0|0
  • Finlandiya, Yeni Zelanda, Kanada, Patagonya, Mısır, İzlanda, Japonya

0|0
    0|0
    • Annem tropikal meyva gibiyim seviyorum oralari :) gidersen sana kart atarim oralardan :))

• inşaallah annem sen git karta gerek yok önemli olan senin gitmen.

• Teknoloji görmek için Japonya,Kültür için Güney Amerika-Maya,aztek uygarlıkları.

0|0
    0|0
  • polonya - malezya

0|0
    0|0
  • Bosna herşeyi çok merak ediyorum inş bugün nasip olur gezmek

0|0
    0|0
  • Suudi Arabistan ...

0|0
    0|0
  • Brezilya Panama gbi ülkeler veya doğuda ki Türk devletlerini görmek isterdim

0|0
    0|0
  • meksikaya giderim

0|0
    0|0
Yükleniyor...