Simdiye kadar hangi ülke sehir gezdiniz

simdiye kadar hangi ülkeleri sehirleri gezdiniz trde olabilir ve en cok hossunuza giden

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• Almanyada en büyük sehirlerin cogunu gezdim...hollanda venlo, roermond ve eindhoven...luxemburg..italyada venedik, floransa ve rimini...türkiyede izmir, aydın, denizli, antalya, burdur, konya, nevsehir, muğla ve ankara...suudi arabistan mekke ve medine...haftayada inş londra:-) simdiye gördüm en güzel sehir izmir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• 18 Yaşıma kadar yurtdışına çıkmamıştım. 18 yaşında öğrenci değişim programıyla 1 yıl Polonya'da kaldım. Polonyanın çoğu komşu ülkesini gezme fırsatı buldum : Slovakya, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti. O sene içinde İspanya'yı da gezdim.

Son 2 yıldır Almanya'da yaşıyorum. Burdan Fransa, Bosna Herkes ve Belçika'yı gezme imkanım oldu şimdilik.

Hayalim: Brezilya'ya gitmek

1|0
    0|0
  • almanya fransa Hollanda Belçika italya ispanya rusya Ukrayna Moldovya Bulgaristan Yunanistan Nijer etopya gana Nijerya mısır Tanzanya Afganistan ırak iran suriye tunus Cezayir Gürcistan Azerbaycan çin Tayland tayvan japonya.

türkiyede gitmediğim şehir yok doğu dahil.

en sevdiğim şehirler ise floransa İstanbul bağdat Zanzibar puket Barcelona.

0|0
    0|0
  • Fransaya gittim düzen ve insanların birbirine saygısı... en kötü yanı gündüzün kısa oluşu

1|0
    0|0
  • vay arkadaş ülke dışı diyo ya

0|0
    0|0
  • Bulgaristan ve Almanya'ya gitme fırsatı bulabildim.

0|1
    0|0
  • ben irana gittim bir tek. babam iran ,suriye, ırak, sudan, Kıbrıs, Cezayir buraları gezdi.

THE END...

0|0
    0|0
  • Amerika'nin cogu,Turkiye'de Istanbul-Izmir-Canakkale-Ankara-Antalya-Mugla-Kus Adasi-Rize-Eskisehir-France-Italy-Austria-Australia-Ukraine-Russia-Greece-Bulgaria-Moldovia-Germany-U.K-Brazil

0|0
    0|0
    • America'da yasiyorum ve burayi cok severim.Okul bitecek 6 ay New York 6 ay Istanbul dusunuyorum.Istanbul en iyi bence.6 ay Istanbul'a gelirim ,Turkiye'deki baska yerlere de giderim tabii ama Istanbul baska.England cok seviyorum ama yasamak icin degil.

• gez dünyayı gör KONYA yı :)

0|0
    0|0
  • hayatımın son 19 yılı yollarda geçti ve hala da geçiyor nerdeyse dünyanın tamamını gezdim diyebilirim

0|0
    0|0
  • ankaranın hemen hemen her iline gittim yurt dışı ıran ırak gürcistan türkmenistan moldova ukrayna güney kore rusyanın başkenti moskova çin de kuanzo ve uşi şehirleri önümüzdeki ayda tayvan a yolculuk var

0|0
    0|0
  • cok yeri gezdim ama çamlıhemşin kadar güzel bir yer dünya üzerinde yok

0|0
    0|0
  • Stockholm, uppsala, paris, sırada Marsilya, Napoli, sevilla, Barcelona var..

0|0
    0|0
  • karadeniz turuna çıktım

0|0
    0|0
  • Bursa İstanbul çanakkale denizli aydın antalya İzmir KONYA ( memleket ) İzmir ve bursa güzeldi

0|0
    0|0
  • türkiyeyi gezdim şu anda

0|0
    0|0
  • Sadece Amerika simdilik. Avrupaya bir ayak bassam cogu ulkeyi gezerim

0|0
    0|0
  • ülke dışına çıkmadım daha

0|0
    0|0
  • 10 a yakın şehir gezdim hepsinin ayrı bir güzelliği var benim için.

0|0
    0|0
  • yurt dışı gezecem ilk durağım kudüs ardından vatikan city..

0|0
    0|0
  • İstanbulda yasıyorum istanbulu gezdim sadece :)

0|0
    0|0
  • Karadeniz bolgesi haric cogu illeri gezdim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Almanya Hollanda Amerika İngiltere Fransa İsrail Dubai İtalya İsveç Çek Hindistan Danimarka Japonya ve Rusya'yı gördüm. En iyisi degisir. Yani Almanya'nin yesillik ve kasaba hayati mukemmel ama Amerika'nın da sokak hayati cok iyi yanliz cok soguk. İngiltere İstanbul gibiydi Dubai fazla gosterisliydi Prag hostu Cek Cumhuriyetinde ama cok pis bir gencligi vardi ama gece hayati olarakda Hollanda diyebilirim .

0|0
    0|0
  • Çoğuna gittim lan.

0|0
    1|0
  • İtalya , Macaristan , Fransa , Almanya , Hollanda, Yunanistan , Hırvatistan, Avusturya , çek Cumhuriyeti , Belçika , Bulgaristan . Türkiye de de 20 şehir yaklaşık gezmisimdir. ..

0|0
    0|0
  • Malezya, Suudi Arabistan, Kenya, Mısır, Singapur'a gittim. Turkiyeninde çoğu yerini gezdim özellikle Akdeniz ve Güneydoğu

0|0
    0|0
  • Çok ülkeye gittim ama en sevdiklerim; İtalya'nın şarap üretilen minik,sevimli köyleri ve Hollanda'nın inanılmaz sakin, dünya tatlısı kasabaları :)

0|0
    1|0
  • Gümüşhane

Trabzon

Çorum

Ankara

Kırıkkale

Bursa

Yalova

Izmir

Izmit

Elazığ