Yakın zamanda okuduğunuz ve sizi etkileyen kitaplar hangileri?

Evet arkadaşlar. Kitap kurtlarını buraya alalım. En beğendiğiniz ya da hayatınızda kalıcı izler bırakan kitaplarınız nelerdir öğrenebilir miyim ?

Güncellemeler:
çok güzel kitaplar geldi teşekkürler arkadaşlar. Listeme eklemeye hemen başlıyorum

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kahraman Tazeoğlu - Bukre

Ahmet günbay yıldız - Affedersin hayat..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• dostoyevski insancıklar sürükleyice ve güzel bir eser. Olasılıksız - Adam Fawer daha bitiremedim ancak kesinlikle tavsiye ederim çok harika bir eser.

1|0
    0|0
  • biraz eski ama ayşe kulin adı aylin beni en çok etkileyen biyografi kitabıydı gerçek olması ve resimler,belgelerle desteklenmesi çok sürükleyici ve gerçekçiydi.

1|0
    0|0
  • En son okuduğum kitap çok etkileyiciydi, tavsiye ederim. Kitabın adı ''Elif Gibi Sevmek''

1|0
    0|0
    • teşekkürler listeme ekliyorum

• Konusu nedir? Anlatımı akıcı mı?

• Şiir kitabı desem değil, hikaye desem değil. Değişik bir yazım tarzı kullanılmış. Çok fazla edebi yönü olduğu için biraz sıkabilir. Ama emin ol geriye dönüp bakıcağın cümleler fazlasıyla var. Elif kelimesi Arapça alfabesinde ki elifi kastediyor. Dimdik, adam gibi sevmek yani. Konusu tabi ki de aşk üzerine zaten. Lakin konuya yaklaşım çok farklı. Ateistsen eğer okuduğundan bir şey anlamazsın.

• İskender Pala - Katre-i Matem link

Elif Şafak - Aşk link

0|0
    0|0
    • Katre i matem i bitiremedim gitti,baktım olmuyor bende bıraktım.

• Evet çok Osmanlıca kelime var, okurken bir taraftan not almak şart... :)

• Ruhumun Öyküsü kitabı Therese de l'Enfant yazarı

1|0
    0|0
  • bir avuç aşk, brenda joyce

1|0
    0|0
  • suzanna tamaro yüreğinin götürdüğü yere git...

1|0
    0|0
  • Grinin 50 tonu

1|0
    0|0
  • CHE-A Graphic Biography

The Outsiders

Agonizing Love

Wings of the Dove

Longbourn

The Jewels of Paradise

Schottenfreude: German Words for the Human Condition

Christmas at Claridges

0|0
    0|0
  • Açlık Oyunları

Zar Adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu an Kan sıcak Akacak'ı okuyorum. Daha kurgunun düğüm kısmına bile gelmedim. Birşeyler söylemek için erken belki de o yüzden ama, Türk edebiyatının en orjinal işlerinden birisi benim için şuan. Cİdden çok keyif alarak ve tesadüfen keşfettiğim için kendimle gurur duyarak okuyorum.

1|0
    0|0
  • Çok kitap okumadımm ama okuduklarımın içnde en mükemmeli:suç ve ceza.

1|0
    0|0
  • 'Bir gün' hem filmi, hem kitabı iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...