Lisede sigara içmenin cezası

liseye gidiyorum okuldan çıktıktan sonra servis beklerken servisin arkasında sigara içiyodum karşıdan arabayla müdür geldi gördüyse disiplin verme gibi bir olayı varmıdır

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• okulda içmenin 79 lira gibi bir para cezası var.olmadı aileni çağırılar.kınama cezası alırsın.ama disipline gidip okuldan falan atılmazsın.o kadar kolay değil.

0|1
    0|0
  • okulda içersen en fazla dayak yersin

0|0
    0|0
  • Eğer odasına bilmem ne çağırırsa dışarda bana karışamazsınız dersin. Annenlerde biliyosa rahat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Okuldan okulda değşiyordu benim 23 tane cezam vardı 69 tl olandan hiçbirini ödemedim zaten imzamın geçerliliği yoktu büyük ihtimal okulun hesabına yatırttırıyorlar paraya çakallık yapıp korkmana gerek yok okulda çok sıgara içiliyorsa disiplin cezası falan almazsın

0|1
    0|0
    • okulun dışındaydım ve bütün dersler bitmişti eve gidiyodum okul dışında olan bir durum yani

• Senin karakterine kalmış o zaman herşey boynunu bükersen cezayı yersin sesini çıkarırsan hiçbirşey yapamazlar haklarını savun okul saatleri dışında istediğini yapabilirsin onların karışma gibi bir lüxü yok öyle bir kural yok hakkını yedirmezsen hiçbirşey olmaz

• Bizim zamanımızda beş kardeş ile tanışırdı arkadaşlarım.

0|1
    0|0
  • olmaz bir şey dışarıda sana karışamaz

0|1
    0|0
  • bişey olmaz :D

0|1
    0|0
  • para cezası ödemezsin ama disiplin yönetmeligine gore okul üniforması varsa ceza verebilir. yani benim zamanımda oyleydi. Manyak müdür muavini ögretmişti bana. Okula otobusle giderken otobusteki adam beni okulun disiplin kuruluna şikayet edebilirmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...