Filmin sadece türkçe altyazılısını nerden izleyebilirim??

Arkadaşlar I give it a year (bu aşk fazla sürmez) filminin türkçe dublajı berbat kaldı ki ben dublaj film izlemeyi sevmiyorum sesler ve karakterler bu kadar uyumsuz olamaz ya. Hiç bir yerde bulamadım altyazılıyı lütfen yardımcı olurmusunuz :( :(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• divxplanet'te altyazısı varsa, ona uyumlu formattaki videoyu torrent sitelerinden indirip media player classic ile izleyebilirsin.

1|0
    0|0
    • Ben beceremem o işi :(

• w w w.subtitleseeker.com/Download-movie-3022411/I+Give+It+a+Year+2013+DVDRip+x264-Riding+High filmin altyazısı (w'lar arasındaki boşluğu sil) filme uygun dvdrip x264 mkv format filmle izleyebilirsin.

• Deniycem çok teşekkürler :)

• bicaps.com denedin mi

1|0
    0|0
    • baktım şimdi ordakide dublaj :/

• Hiç sorma ya lazım olsa dublajı olmaz altyazıyıda arayınca bulamazsın. Bekleyince gelmeyen otobüs gibi deli oldum. Bide ne rahat bir milletiz altyazı izletemeyizki kimseye haliyle heryer iğrençte olsa izlenen dublajlarla dolu :) Bi izliyim dublajı dedim Simon Baker'a koydukları sesi duyunca kapattım ya şaka gibiydi korktum resmen :D :D Yinede çok teşekkürler ya :D

• başka sitelerde dublaj aynı mı ve dediğim şeyi bir araştır internette alt yazılar oluyor indiriyorsun bilgisayarına

• daha çok araştırmalısın googlede.genede bulamıyorum diyorsan yabancı siteden indirip sonrada uygun bir altyazı yapıştır

Meşhur bir atasözü derki 'Yapıştırmak iyidir yeğennn ' ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...