Run the world vs. Happy

Arkadaşlar mezuniyetimiz için okulda bir video hazırlamam istendi (bkz. link ). Kız meslek lisesiyiz. Sizce Pharell Williams-Happy mi? Yoksa Béyonce-Run the world mü yapalım? (Okulum ben hariç İngilizce özürlüdür.) Başka kızlara uygun şarkı geliyorsa önerebilirsiniz de. :)

• Pharell Williams-Happy
    40% (4)0% (0)31% (4)Oy Ver
  • Béyonce-Run the world
    50% (5)33% (1)46% (6)Oy Ver
  • Öneri yapıyorum...
    10% (1)67% (2)23% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Pharell Williams-Happy

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• "Okulum ben haric İngilizce özürlüdür" arkadaş parelel yapı herhalde.

3-5 ingilizce müzik dinleyinde,sanırsın Britanya'nın en kıymetli okulunda okumuş. Ego'su fazlaca kilo almışlar gerçekten çok manidar.

0|0
    2|0
    • Dilci olup zorla kız mesleğe giden biri olduğumdandır. Upper int-advanced 2-3 şarkıyla da olmaz.

• harlem shake iyidir. Klasik ve istediğin her saçmalığı yapabiliyorsun :D Üni mezuniyetinde harlem shake yapmıştık tüm sınıf :D

0|0
    1|0
  • Béyonce-Run the world

0|0
    0|0
  • biri kısa film dedi :)

eyer farklı bir sunum istyosan ya sonu mukemmel yapcaksın yani farklı giriş ve gelişmeden bambaşka olcak

yada müzği farklı seçeceksin yani temanın dışında

0|0
    0|0
    • Klip çekmeyi gayet iyi biliyorum. Sadece şarkı seçiminde zorlanıyorum. Şarkı önerecekseniz buyrun.

• dostum normalde yorum yapmayacaktım ama ikinci kez gözüme takıldı yorumun bende kendimi tutamadım.

eyer değil o. eğer olacak. koskoca profesöre yakışmıyor.

• edebiyatcı değilim malesef gelişim uzmanıyım insanlara kalemle yazmıyorum :)

cümleler kuruyorum dikkatin için teşekkürler :)

• happy yapma, üstesinden gelemezseniz rezil olur o güzelim parça. ortaya acayip iğrenç bir şey çıkar. arkadaşlarına güveniyorsan, go ahead then.

0|0
    0|0
    • Happy çok kolay. Hız ve söz olarak. Son anda run the world attılar ortaya, tereddütte kaldım. :) Şarkı faillik bir şarkı değil :)

• valla yapılan videolarda çok manyak dans ediyorlar. o kadar manyaklaşabilecek misiniz.

• Run the world? Girl girls çok uygun ama sözler zor tabii :)

0|0
    0|0
  • Beyonce iyidir ya :D Pharell pek gitmez :D

0|0
    0|0
  • Béyonce-Run the world

0|0
    0|0
  • J Balvin Tranquila

Major Lazer Watch out for this

Skrillex bangarang

Jason derulo talk dirty

Pitbull timber

Sak noel WHAT THE FUCK

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• "Girl On Fire" (Alicia Keys) link

"Moment 4 life" (Nicki Minaj ft. Drak) link

Bende kız lisesine gittim ve okuldaki tek Türk kızdım :)) biz moment for life yaptık güzel olmuştu bide o aralar çok seviliyordu o şarkı

0|0
    0|0
  • Spice Girls - Wannabe

Little Mix - Missed it (zaten kız grup olduğu için hemen hemen bütün şarkıları hoşuna gidebilir bir bak derim)

0|0
    0|0
    • Wanna be yapacaktık hızlı olduğu için kızlar zorlanır :/ friendship never ends falan ıyi olurdu ama..

• Happy daha hoş bence

0|0
    0|0
  • The wanted - chasing the sun ? :)

0|0
    0|0
  • pharell mi ııı-ııııııhhh hayır!

Beyonce daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...