En çok sevdiğiniz söz ?

En çok sevdiğiniz söz nedir ve kime aittir ?

Ben : En iyi bildiğim şey , ne bilmediğimi bilmektir. --Sokrates

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İyimser bir insan ayakkabıları çalınınca ayaklarım var ya diyebilen insandır.

-Sokrates

0|0
    0|0
  • "Kurumuş yaralarımın kabuklarını söküp arşivinize katmakla elde ettiğiniz hazza anlam veremedim."

0|0
    0|0
  • bir fahişenin karnındaki bebek kadar masumdu aşk. ama neticede o* çocuğuydu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kiralık bir odaya ihtiyacım var. Oda kirasını bölüşecek bir de kadına. Saçını kendi kesen, makyaj yapmasını beceremeyen bir kadına!

Bunun sonsuzluk olduğuna inanıyorum..

0|0
    0|0
  • Profilimde de yazdığım gibi:

"Fahişeler vardır, namustan bahseder. Kanaatini ve kalemini satmışlar vardır, vicdandan dem vurur. Vurguncular vardır, ağızlarından fazilet sözü düşmez. Çifte pasaportlular vardır, vatan diye haykırır. Palikaryalar vardır, kahramanlık iddia eder. Bazı iyi niyet sahipleri de bunların hepsine inanır. Gel de bu insanların arasında huzur içinde yaşa."

0|0
    0|0
  • O"Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğim."

En cok degil ama

Biri beyaz yüz gül verdim yüzünden birinin yüzümü güldürdüğü "beyaz gülüm"e.

0|0
    0|0
  • Dötü kaşınan keçi çobanın değneğine sürtünürmüş

0|0
    0|0
  • Karşılıklı oynanan tüm oyunlarda her zaman bir rakip bir de kurban vardır. Önemli olan, ne zaman ikincisi olduğunuzu bilebilmektir. Böylece ilki olabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Gidiyor musun ? Git ! Soytarısı terk etti diye, kralın sarayı yıkılmaz .

Alfred Capus

0|0
    0|0
  • imkansız sadece sersemlerin sözlüğünde bulunan bir kelimedir.

Goethe

0|0
    0|1
    • O goethe bülbül öte :D:D --Albert Einstein // Sözü güzelmiş bu arada goethenin

• ALLAHTAN BAŞKA HİÇBİRŞEYİ OLMAYAN BEN ALLAHTAN BAŞKA HERŞEYİ OLAN SANA acırım BUDA

0|0
    0|0
  • Mutlu mu olmak istiyorsun? Kimseden bir şey bekleme... Bob Marley

0|0
    0|0
Yükleniyor...