Neden acık giyiniyorsunuz

neden kızlar mini etek giyer tahrik edmek icinmi güzel görünmek icinmi neden . ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle soruların sorulduğu bir ülkede yaşamak ne kadar zevkli olabilir.Bir kadın üye "amacı popo göstermek" gibi tasvirler kullanmış.Ben kadın olsam böyle şeyler söylediğim için utanırdım.Niye açık giyeni yadırgıyoruz?Açık giyene bakanı yadırgamıyoruz?Kadını et parçası olarak iştahla görenler de sorun yok mu?Çıplak olarak gezen birini taciz etmek hak mıdır?O halde parası çok olandan çalmak da haktır.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zevk meselesi insan nasil rahat ediyorsa öyle giyinmeli.

0|1
    0|0
    • peki erkekler baktıgı zaman aklınızdan ne geciyor

• sana ne kardeşim? isteyen istediği gibi giyinir.

0|1
    0|0
    • ben giiyp giymesine demiyorm niye giyersinz diyorum ?

• çok kısa giyinmek isteyenlerin amacı popo göstermek çok bariz bunlar yoksa insan niye kıçında bir etek giysin ? yüzü yoktur fiziğini ön plana çıkarmak ister.

birde şu kızların ''yhaa bakmayın o zaman isterim giyerim'' tirpleri beni öldürüyor.

baktırmayacaksan, açmayacaksın. açana herkes bakar.

bu kadar basit.

0|3
    1|2
  • çok yakışıyo giyiyoruz bakmayın olmayın madem tahrik :)

2|1
    0|0
    • hep aklındam bole geciyor onun üsdüne saldrp taciz edesim geliyor buna izin verirmisinz :D

• peki onlar isdedikleri icinmi :D

• evet çok kısası onun içindir başka bir açıklaması yok

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimisi zekasıyla kımısı bedenı ıle ılgı toplar.

0|1
    0|0
  • Öyle rahat hissettikleri için sevdikleri için hoş buldukları için güzel görünmek için bir sürü sebebi vardır ama onların arasında kesinlikle tahrik etmek olduğunu düşünmüyorum

0|1
    1|1
    • namus lu olsalar pantolan giyerler dimi .d

• Kimse kimsenin ne giyeceğine karışamaz.Öyle rahat ediyor demek ki.Pantolondan hiç belli olmuyor mu sanki.O sizin ne düşündüğünüzle alakalı.

• tahrik etmek için

0|1
    0|0
  • tahrik etmek için

0|1
    0|0
  • hiç anlamış değilim

0|0
    0|0
  • 2si icin de giyerler. Kim ne karisir. Herkesin kendi zevki.

0|0
    0|0
  • isteyen giyer sanane göz zevkime çok hoş geliyor ayrıca :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...