Fındık seviyor musunuz?

Aslında konu fındık değil bu karadenizin yemek kültürü hiç yok bir lahana biliyorlar bide mısır.bide Akdeniz mutfağına bak off o mersin tarafı felaket yemek kültürü çok iyi.sizb beğendiğiniz yemek kültürleri var mı?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Findik <3 güneydoğu yemeklerine bayilirim

1|0
    0|0
  • Aga fındığı severiz sevmez miyiz hiç... Sen gel bakalım Isparta füğün yemeğini ye o nasıl bişeydır oyle ya bak acıktım akşam akşam...

Önden bir çorba hafif üstüne yağ gezdirilir , ardından etli pilav ve kuru fasulye ardından tatlı olan helva ve aralarda turşu soğan domates v.b vardır ha bu arada bu yemekler odun ateşinde pişmiştir ve resmen odun tadını verır :)

1|0
    0|0
  • Hemde nasil :))

1|0
    0|0
  • sen şimdii bizee lafmıı soktunn ...lahana çorbasıı dedinndee annem yapmaktan bıktıı benn yemektenn bıkmadımm mükemmel...

1|0
    0|0
  • severiz evet sevilmez mi fındık

1|0
    0|0
  • seviyorum ama yedikten sonraki halimi sevmiyorum

1|0
    0|0
  • mersin toplama kampı her ilden adam mevcut bir de bellemişler kokmuş bir tantuni amaaa mutfak diyorsan erzincan ve hatay :)

0|0
    1|0
  • Soru sormak ıcın polemik yaratmak ıcın acmıs oldugun cok bellı.karadenızde sırf hamsıden 100 cesıt yemek yapılıyo neyın kafasını yasıosunda karadenızın yemek kulturu yok dıosun

0|0
    0|0
    • Neyse artık yorum yazmıcam anlıcagın gibi karadenızlıyım en ufak şeyde sınırlenebılıyorum.babam dahı olsa karadenıze laf soyletmem

• Sinirli olman beslenmenden kaynaklanıyor ;-) peki sakin ollll

• ben çok severim enerji ya dünyadada en çok türkiye üretiyor zaten

1|0
    0|0
  • orduluyuz sevmesek ayıp olur :)

1|0
    0|0
  • Lütfen iki dakka dinle beni nedednini anlatım sonra sil at ya ben böyle biri değilim

0|0
    0|0
    • Dinlemicekmisn beni bir saatir ozurdiliyorum hadi artik

• önemli değil tamam

• Engelimi kaldir ozman bukadar kizacak bisey yoktu:) neyse kaldir engeli bisey dicem sana hem:)

• Karadenizde ekmekarasi uzum yenio mesela :-):-):-)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tamam abla ama karadenizin iklimi farklı, akdenizin farklı, yetişen ürünler farklı sonuç olarak yemekler farklı :) ben antep hatay tarafının yemeklerini çok beğenirim, fındık da severim :)

1|0
    0|0
  • Her yörenin geniş ve lezzetli bir yemek kültürü var Türkiye'de, Trakya, Antakya, Ege, Karadeniz, Güneydoğu, hepsinin mutfağı birbirinden lezzetli. Karadenizli değilim ama Laz Böreğine ve çorbalarına bayılırım mesela.

0|0
    0|0
  • biz fındık seviyoruz ailecek ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...