Şiir ve erkekler... Sorum size beyler !

Sevdiğiniz kızın size şiir göndermesi sizi ne derece etkiler ?

0|0
1|17

En İyi Kız Görüşü

• ben siirin erkeklerı etkıledıgını dusunmuyorum sanattan anlamıyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• erkeğe bağlı

0|0
    0|0
  • Soru bana gelmiş :-)

Romantizmi severim, ilham veren hatuna şiir tadinda dörtlük yazar utandırırdım. Ancak kızın bana şiir göndermesi çekici değil her nedense, ya da yaşamak gerek belkide...

Eski kafalıyız, hatun aşık değil maşuktur. Biz ilhamı alır gereğinde yan yana otururken dilimizden dökülemeyen sözleri smsle gönderir jestimizi yaparız...

İster istemez erotizme kayması kötü şiirlerin yapcak bişey yok erkek sonuçta biz =)

0|0
    0|0
  • sen dünyanın en harika şiirinden bahsediyorsun etkilemek ne kelime beni benden alır zaten sevdiğim olmuş bir hayatı sevdiğimden gelen şiirden başka değerli bir şey göremiyorum.

0|0
    0|0
  • beni hiç etkilemiyor çünkü duygu yüklü anlam ifade eden cümleleri bir araya getiren bir bayan olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Benim kastettiğim bir bayanın yazdığı değil nazım,cemal,edip vs gibi ünlü şairlerin şiirlerinden alıntılar

• yine bir anlam ifade etmiyor yüreğinden sözler bir şarkı edasında dökülmedikçe

• Beni fazla etkilemez sanırsam.Öyle birşeyle karşılaşmadım gerci ama :D Ben cabuk cabuk yazdım bir dörtlük

Cıktım İncir Ağcına

Actım Bacaklarımı

Altından geçen sevgilim

Yesin icirleri mi :D dsıoufsdfhsıfsghdfusıdf

0|0
    1|1
  • Pek şiir seven, şiirden etkilenen biri değilim.

0|0
    0|0
  • eğer kendi yazmışsa benim gibi şiir yazan biri için bulunmaz biridir bırakmam yani benimdir bitmiştir olay (:

0|0
    0|0
  • bu cok etkıleyıcı bana gore ...hemde cok...

0|0
    0|0
  • Şiir yazan ve seven biri olarak hoşuma gider açıkcası.Basit sözlerle değilde tüm hissettiklerini bir şiirde toplaması gayet güzel olur bence.Ama her erkek severmi bilemem :)

0|0
    0|0
  • Siir pek sevmem ama yinede etkilenirdim

0|0
    0|0
  • Beni etkiler şahsen :)

0|0
    0|0
  • genelde ben yazıp gönderiyorum :D

0|0
    0|0
  • siir degilde bikac güzel kelime göndermesini tercih ederim.

0|0
    0|0
  • yani şiir sevmem orası kesin de yine de etkilenirdim benim için emek sarfetmiş diye. ama onun yerine kurabiye , kek yapıp götürsen daha çok etkilenir gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Şiiri hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Hiç etkilemez çocukça şeyler bunlar

0|0
    1|0
  • sen kendine şiir gönder israf etme boşuna

0|0
    0|0
    • Hahaha en içten cevap :D Eyvallah !