Şu an elinizde olan kitap?

şu an elimde kitap yok tarzı espriler yapmadan okumakta olduğunuz kitapları yazar mısınız?

ben: Kinyas ve Kayra

Güncellemeler:
bu kadar ilgi memnun etti. okuyunuz..

0|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

• Yarın alacağım birkaç tane. Dergi okurdum birkaç gündür.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 11

• Ramses IV. Bu hafta sonu bitirme hedefim var. Son kitaba belki hemen geçerim ya da araya bir iki kitap koyarım.

Hakan Aga iyidir. Kitapta da bazı yerlerde ergenlik havası olmasa daha bomba olur. Lisede yazmaya başladığını düşünürsek normal karşılanabilir.

0|1
    0|0
  • Operating System Concepts - Abraham Silberschartz :)

0|2
    0|0
  • İstanbul Hatırası .

0|0
    0|0
  • recep tayyip erdoğan bir liderin doğuşu

0|1
    4|1
  • maşallahı var üyelerimizin gine kitaplar havada uçuşmuş ama sorulara ara ki cevap bulasın samimiyetinize inanmıyorum bilesiniz. ben en son bedia akarsudan bir felsefe tarih kitabı okudum cumhuriyet devrimlerini fazla yüceltmiş onun dışında gayet güzel doyurucu kitaptı.

0|0
    1|0
  • kuşum ötmüyor deme

0|0
    0|1
  • La Peste-Albert Camus

0|0
    0|0
  • Sherlock holmes tum hikayeleri

0|0
    0|0
  • Yasin'i Şerif var elimde

0|0
    0|0
  • ulan ne kinyas ve kayraymış piç diye bir kitabı vardı o yazarın onu alacaktım tutturdular önce kinyas ve kayrayı al diye diorumki kitabın devamı mı hayır dio önce bunu okumalısın diolar vazgeçtim kitabı okumaktan D&R daki arkadaşlar sağolsun kitabı almaktan vazgeçtim

0|0
    0|0
    • ama harbiden iyi

• o da iyi onu da oku :D

• inş :D ama D&R daki arkadaşlar soğuttu o kitaptan :D

• elimde maus var herkezinki gibi pc de nete bağlanırken bir yandanda kitap okuyamıyorum ben o kadar yetenekli değilim sanırım senin 8 kolun var

0|0
    2|1
    • esprinin iğrençliğinin farkında olmalısın ki gizli yazmışsın

• vicdan azabı çektirme şimdi bana :D

• vicdan senin vermişin artık iş işten geçmiş :D

Yükleniyor...