Akıldan çıkmayan dizi replikleri

Soru açık ve net arkadaşlar, aklınızdan çıkmayan dizi replikleri var mı bunlar yerli veya yabancı olabilir,

mesela benim aklımdan çıkmayan aşk-ı memnu da bihterin "beni, beni, beni beni bihterini ! " deyişi :))

Güncellemeler:
arkadaşlar bunlar film de olabilir, kitaptan da alıntı olabilir,fark etmez yani oralara takılmayın :)

0|0
18|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hepiniz koca bir pisliksiniz. Neden biliyor musunuz?

Çünkü hiçbirinizin ne olmak istediğinize dönük bir içgüdünüz bile yok.

Benim gibi insanlara ihtiyacınız var. Benim gibi insanlar gerekli... Ben olmadan bir hiçsiniz.

Böylece parmağınızı uzatıp “Heyy İşte kötü adam diyeceksiniz!”

Peki bu sizi napıyor hee? İyi adam mı?

Siz iyi değilsiniz. Ben her zaman doğruyu söylerim. Yalan söyleyen sizlersiniz.

Peki hala kötü adama iyi geceler dileyin. Hadii..

link

Olay budur müdür.

0|1
    0|0
    • duman çıkardın birader, vur dedik öldürdün,

• Eyw kardeşim . O kadar film izledim ama bu film ve bu replik kadar gerçekçi bir şey görmedim.

Kızlar Ne Diyor 18

• - link Bu. Sevgili için söylendiği sanmıştım ama o bölüme geldiğimde cehennem için söylediğini anladım. Ama olsun çok güzel.

- link

- link :D

- link :D hxbcksjh

- link felan.. Daha çok var.

1|3
    0|0
  • game of thrones - I will hurt you for this. I don't know how yet, but give me time. A day will come when you think yourself safe and happy, and suddenly your joy will turn to ashes in your mouth, and you'll know the debt is paid.

2|4
    0|2
    • türkçe karşılığınıda yazaydın kız,

• yok dostum biz iskoçya'dayız pinkylady'le, sıkıntı yok yorma kafayı :)

• internette türkcesi yoktu lafın derste yazmıstım zaten napıyım ceviremedim..

• Diyemedim ya la..

Birde bir demet tiyatronun uzun bir repliği vardı sevdiğim. Sonu seni seviyorum da seni sevmeyi eskisi kadar sevemiyorum be asuman gibi birşeydi. Onu severim.

0|1
    1|0
    • ama bir ara milletin ağzına o kadar dolanmıştı ki, bıkmıştım artık şu " ya la " lardan, :)

• o ya la ları bende sevmesem de sonuçta istenen etkiyi göstermiş oluyor :D

• kesinlikle... 37 dk dır geniş aile kesitlerine bakıyorum sayende,

• link unutmadım unutamıyorum :(

0|2
    0|0
  • çok gülmüştüm dexter :) link

0|1
    1|0
  • " ve ben ölüyordum, onlar umursamadılar, ve güldüler. Ama geri döndüm. Cehennemi biliyor musun ? İşte tam oradan gönderildim "

0|1
    0|0
  • "Kozcuoğlularından birinin Asi'ye mi atlaması gerek. o zaman ödeşir miyiz?" deyip Asi nehrine atlamaya çalışıyordu. En sevdiğim diziden bir sahne :)

0|1
    0|0
  • -Hi god, what's up?

how i met your mother (barney stinson)

0|2
    0|0
  • Ölürken 21 gram kaybeder insan. Ruh 21 gram denir bu yüzden. 21 grama ne sığar ki? Çektiğimiz acılar mı?

0|1
    0|0
  • behzat ç =) behzat amir iyimisin sorusuna saçmalama la cevapları :))

0|1
    0|0
  • Heeyyy bana bak dostum kendine bir iyilik var ve kapa ceneni...:) yabanci bir filmden alinti...

0|1
    0|0
  • tolga çevik replikleri :))

0|1
    0|0
  • 7 numara = " 0 bir değer değildir. sayı bile değildir. Ancak baska bır sayının yanına gelınce deger kazanır. tıpkı sevda gibi. sevdanın da bır basına degerı yok. illede bırı olmalı "

0|1
    0|0
    • işte o biri gelince de acı çekmek kaçınılmaz oluyor, yine de gülü seven dikenine katlanacak,

• emeksiz yemek olmaz demişler. gül olmadan diken diken olmadan gül olmuyor :)

• "saving people hunting things family business"

Supernatural'dan.

0|1
    0|0
  • Acı seni insan yapar -Teen wolf

0|1
    0|0
  • ''Beraber cinayet işleyen aile gibisi yok'' :D

0|1
    0|0
  • iki kişinin bindiği tır değildir...

donunu düşüren kahraman olamaz..

(Leyla ile Mecnun)

1|2
    0|0
  • yanlış anlama dün gece yaptığımız sadece seksti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Two and a Half Men

Walden - Kate'den bir e-posta aldım. Buraya gelmiş görüşmek istiyormuş.

Alan - Sebebini yazmış mı ?

Walden - Hayır. Herhangi bir şey olabilir. Hiçbir şey olmayabilir. Bir şeyler olabilir. Ciddi bir şeyler olabilir. Ya ölüyorsa ? Ya hamileyse ? Ya hamile kalmak için ölüp bitiyorsa ? Sevdiğim kadın benden çocuğu olsun istiyor. Tanrım, baba olacağım.

3|1
    1|1
  • Thor daydı sanırsam. Adam pet shopa girip sorar.

binecek birşey ver :D

Sonra Kurtlar Vadisi

Ben racon kesmiyorum kafa kesiyorum

Ölüm ölüm dediğin nedir gülüm? Ben senin için yaşamayı göze almışım.

İki kişinin bildiği sır değildir.

Ekmek teknesi

Oy oy oy oy. Sabahlar olmasın :D

Bayağı var aslında :)

0|1
    0|0
  • link link dizi olur demi :D link

0|2
    0|0
  • Mahkemeler Milletin vicdanıdır.Millet ender durumlarda sanıkları değil mahkemenin vereceği kararı,yani kendi vicdanını yargılar.Tarih ve Toplum Türk Milletinin vicdanını yargılayacaktır. ama biz inanıyoruz ki bu millet kendisine kadar hizmet edeni şerefle yad etmiştir yine edecektir.

0|1
    1|0
  • Dostum vuruldum ! Beyaz bir ışık görüyorum. Lanet olsun ışık bile beyaz :D:D

1|3
    1|0
  • 0|1
    0|0
  • lan jale lan jale ömrümü yedin lan

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Dexter

Sana güvenen bir insana asla yalan söyleme.

Sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme.

1|2
    0|1
  • Aranızda cenabet var mı ? Kutsal damacanada bunu duydukdan sonra koltukdan düşmüştü :Adsa

0|2
    0|0
  • yanıyosun fuat ABİ

0|1
    0|0
  • bende flash tvden gözünü öldürürümü unutamıyorum

0|1
    0|0
  • -Çay var içersen, Ben var seversen :))

0|1
    0|0
  • o captan my captain ! link

0|1
    0|0
  • Yetersiz ulvi.

Az ulvi.

Onda bir ulvi...hatirlayanlar şukulasın...

0|3
    1|0
  • "Göründüğünden daha zekisin Marshall, ki bu muhtemelen hiç iyi bir şey değil." (Zindan Adası)

"Çözmesi 2 dakika sürecek bir labirent çizmek için 1 dakikan var. ” (Başlangıç)

”Bu lanet olasıca milkshake gerçekten çok güzel. 5 dolar eder mi bilmiyorum, ama lanet olsun gerçekten çok güzel.“ (Ucuz Roman)

1|0
    0|0
  • "wait for it"

0|1
    0|0
  • Mr . Anderson. Welcome back ,

we missed you

0|1
    0|0
  • Film değilde dizi \ Kroyum amma para bende :)

0|1
    0|0
  • Vücudumun %70 inin su olduğunu kabul etmiyorum benim vücudumun %70 i kıskançlık

Dexter

0|1
    0|0
  • /kutsal-damacana -abi-ne-oldu/656144 budur yaaaa :))))))))

0|1
    0|0
  • diziyle gerçek hayatı karıştıran ve böyle şeylerle uğraşan insanları hiçbir zaman anlamadım anlamakta istmeiyorum artık

0|0
    2|2
    • ne olur anla, lütfen

• sanal alemde de bunları söylemen pek ironik. o konuştuğun hatunn var ya kendi adını söylemedi sana, yaşını da işini de hepsi yalan. herkes olmak istediği kişi burada :) ironiii =)

• L&M İsmail abi "bu acı geçiyomu" :(

0|1
    0|0
  • link :))))

geniş aile

ben boşanma davasını kaybettim baba.

(kısa bir şaşkınlık sahnesi)

- ama velayetim sizde kaldı çok da ballısınız.

link

0|1
    0|0
  • eski çocuklar duymasın zamanlarında haluk sürekli ba ba ba havuca bak derdi onu hatırladım

0|2
    1|0
Yükleniyor...