Oy vermek bir şeyi değiştirseydi, yasaklanırdı..

Oy vermek bir seyi degistirseydi yasaklanırdı

Katılıyor musunuz?

Güncellemeler:
arkadaslar ben su an Türkiyenin siyasi gundemine gönderme faln yapmadım.Emma Goldmanın kadınlar icin soyledigi bir soz.Allah belanızı versin ne demek ya?
Kızmayın ama paranoyak olmussunuz siyasi gündemden.Ben bunu okudum ve dünyadan bahsettim.Dünya sisteminden kadınlara seks objesi olarak bakanlardan.Emma Goldmanın bu sozu meshurdur ayrıca.Gercekten herkes saldırıya hazır.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumları okuyunca gülmekten kendime gelemedim. Arkadaşım keşke baştan belirtse idin paylaştığın sözün Emma Goldman'a ait olduğunu.

Bir kesim aşağılık kompleksinden iyice kafayı yedi. Sürü psikolojisinden bahsetsen bize koyun dediler, uçan spagetti canavarı inancından bahsetsen bize makarnacı dediler , Ampulün icadından bahsetsen Akp'ye taş atıyorlar diyecekleri noktaya geldi her şey.

İnsanlar savunma mekanizmasını sorgulamaya kapatarak oluşturmuş. En ufacık bir olayda hakarete uğradıklarını sanıp tepki koyuyorlar. Adamlar sahip olduklarını kaybetmemek için korkularıyla yüzleşemiyorlar sadece düşünmeye kapalı bir savunma mekanizmaları var. Gelen tepkilerde taktire şayan. Ey benim güzel ülkem ne hale geldin sen .

Pavlov deneyine dönmüş soru başlığın

1|0
    1|1
    • evet amacım bu degildi ama milletin cok hassas oldugunu farkettim benim için iyi oldu ama takmayacagım artık milletin benim cümlemde ne aradıgını.Bu söz meshurdur aslında.Tahminimce bilinir diye dusundum.İki taraf da bilincsizce konustu.Dünyanın Türkiyeden ibaret görmek ise asıl garip olan.Sanki secim sadece Türkiyede oluyor

• Arkadaşım bu ülkenin sadece %4 ü düzenli olarak kitap okuyor. Maslow'un İhtiyaçlar Hiyerarşisinde aşamalar vardır. Fizyolojik ihtiyaçlar , güvenlik ihtiyaçları , ait olma ihtiyacı , değer ihtiyaçları ve son olarak kendini gerçekleştirme aşaması. Toplumun büyük bir kesimi ait olma ihtiyacında takılı ve ait oldukları olguları da canı pahasına korumak istiyorlar.Sorgulama temelli bir anlayışları yok. Sadece bir düşünceye bağlı kalmak istiyorlar. Çok iyimser düşünmüşsün bu ülke şu an için bu halde:(

Erkekler Ne Diyor 10

• tarihin en şaibeli seçimi.hükümet meşruiyetini kaybedeli çok oldu

4|2
    0|3
  • Haha çok güzel söz

2|0
    0|1
  • aynı fikirdeyiz.

özgürlükler her zaman kavram olarak kalır. yaşanmaz yaşatılmaz.

1|0
    0|1
  • Katılmıyorum

1|1
    3|2
  • hayır ne alakası var.

THE END...

1|1
    4|3
  • katılmıyorum saçmalıyorsun

1|1
    3|2
    • yönetim sınıfı hep olacak fakat sen şuan monarşi olmadığı için türkiyede farkı idrak edememişsin 3 dünya ülkelerinde hiç bulundun mu farkı görürdün

• Katilmamak mumkun mu?

1|0
    0|1
  • Gereksiz. Bunu söyleyen adam bana göre palyaço.

1|1
    4|3
  • katılmıyorum

.

1|0
    3|2
  • Ona oy vermem deyip ona oy verenlerden misin?Bunları yazıp kendini saklaman çok manidar.

0|0
    2|1
    • Eksı puanlara hitaben yazma ihtiyacı hissettim.Ne anladınız neye göre verdiniz ? İnsanların iki yüzlülüğüne değinmek istedim.Konuşupta aslını icraatlarına yansıtamayanlara söyledim.Kimseyi desteklediğim yok.

Kızlar Ne Diyor 4

• Katılıyorum sana. Hiçbir diktatör seçimle devrilmemistir diye bir söz vardı.

5|3
    0|0
    • Dünyanın kadinlara obje olarak bakmasiyla oy verme arasındaki bağlantıyı ben kuramadim.

• Bilgi eksikliği geliyor bunun başında. Bende bilmiyordum hatta sözü kendin düşünüp yazdığın bişey sanmıştım :) herşey kabul edilebilirde küfür ve beddua çok ayrı bişey gerçekten büyük saygısızlık.

• Aynen

• Yess katılıyorum.

4|4
    0|2
  • Yav he he ötüyosunuz hala

1|3
    5|4
  • katılasım gelmedi

1|2
    4|3
Yükleniyor...