Kapat

Friendzone durumunda miyim anlayamadim

Kizla yaklasik 2 3 aydir takiliyoruz bar, sinema, tiyatro, kafe gibi yerlere giderken öncelikli olarak beni çağırıyor. Adet doneminden bahsediyor sinemada barda el ele tutusuyoruz sariliyo boynuma yatiyo ama bir sey oldugu yok normal bir arkadasmis gibi devam ediyoruz eski sevgilisinden bahsediyo arada. Benden 1 yas buyuk surekli onu yuzume vuruyor. Nerdeyse hergun birlikteyiz ama hicbir sey belli etmiyo. Arkadasi falan yok pek ben de ilgi gösteriyorum istemem yan cebime koy gibi bir dusunce mi var ki benim için cidden kafam karisik

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı hatun duygusallık istemıyo yeri geldimi sevgılı ol yeri geldimi dost...Marji broların dediği gibi fuckbuddy olayı..Senden bir yaş büyük olup bunu yüzüne vurması seni tartması acaba bu tarz ilişkilerde kendını ezılmıs hıssedıyomu sıcak bakıyo mu olayı...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• sız nesınız sımdı ben anlamadım bence kız gercekten arkadası olarak goruyo

0|0
    0|0
  • Ben de hemen hemen aynı şeyi yaşıyorum bence onun da kafası karışık. Yaş meselesini de belki kendine hakim olmak kendini toplamak için sürekli hatırlatıyo olabilir

0|0
    0|0
    • Gunde yaklasik 6 7 saat birlikte geciriyoruz baslarda arkadas olarak goruyordum şimdi duygularim degisti ve kaybetmekten korkuyorum. Bizim gibilerin durum cidden kötü

• Ya aynen mesela biz baya yakın arkadaşız hem de beni sevdiğini söylüyo ben de onu seviyorum sarılıyoruz öpüyoruz birbirimizi ama eski sevgilisiyle hala konuşuyo çok tuhaf ve iğrenç bir durumdayım yani seninki yine daha seviyeli

Erkekler Ne Diyor 1

• Alkol alın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...