Son gunlerde ogrendiginiz en ilginc seyler nelerdir

son gunlerde ogrendiginiz en ilginc seyler nelerdir

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Çok önemli bir soyguna hazırlanıyoruz ve suyun içinde elmasların görünmediğini öğrendim bu çok işimize yarayacak ve uyuşturucu maddeleri yakıt deposuna atınca köpekler yakıt kokusundan alamıyormuş bu kokuları.. konunuzu kirlettiysem kusura bakmayın kaldırtırım :D

Şaka bir yana salçanın küflenmemesi için içine az bir şey zeytin yağı eklenmeliymiş sonra soğan soyarken gözlerin yaşarmaması için ağıza su alıp bekletilmesi gerekiyormuş aklımdakiler bunlar son zamanlar da bunları öğrendim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kadınların günde 20000, erkeklerin ise sadece 7000 kelime kullanabildiği. Fakat bu oran Türkiye gibi bir ülkede daha da farklı boyutta gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • türevin fonksiyonun bir noktadaki teğetinin eğimi olduğunu öğrendim. O kadar türev sorusu çözdükten konuyu bitirdikten sonra bunu öğrendim. Ezberci eğitim sistemi kahrolsun

2|0
    0|0
  • Sınav sorularıyla alakası cevapler verdım ve hoca kagıdıma 30 vermıs bunu ogrendım benım ıcın cok ılngınc :)

0|0
    0|0
  • uzayın her yerinde sabit sıcaklık -270 derece

0|0
    0|0
  • mide 2 haftada bir iç zarını yeniliyormuş yenilemezse kendini sindirirmiş bence ilginç ha bide kılıçtaroglunun yumruk yemesi var :D

0|0
    0|0
  • Melonun insn gibi konusa bildigini

0|0
    0|0
  • nevşehirde deniz yokmus

0|0
    0|0
  • Kan bağın olmayan kimseye kardeşim deme !

1|0
    0|0
  • seçimleri akp kazanmış :D

0|0
    0|0
  • unuttum çok ilginç şeyler öğrenmiştim halbuki neyse tühh

0|0
    0|0
  • evlenmeden öptürmeyeceksin dehşet ilginç

0|0
    0|0
  • bir kız yakışıklı olduğumu düşünüyormuş o.O

0|0
    0|0
  • Çok mal oldugumu öğrendim. Kime gülersem yanılacagımı öğrendim :D

0|0
    0|0
  • yunus balıkları gozu acık uyurmus bır kaya pıtonu avını sıkarken 4000 adet kasını kullanrms :)

0|0
    0|0
  • elmanın yuzdekı sıvılcelere ve ızlerıne ıyı geldıgı :)

0|0
    0|0
  • Uçabiliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kuran da adı geçen hz zülkarneyn in eski türk hükümdarı bilge kağan olduğu sanılıyomuş.

0|0
    0|0
  • Hamilelikten sonra karna bağlanan bandajlar aksine karın kaslarını tembelleştirip kilo aldırır

0|0
    0|0
  • 1 adet kivi çikolatadan daha fazla mutluluk vericiymiş :Ddd

0|0
    0|0
  • son günlerde çok şey öğrendiğimi ve aralarında seçim yapamayacağımı az önce öğrendim

0|0
    0|0
  • justin timberlake in jesica biel le evli olduğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...