Milliyetçilik sizce nedir?

Milliyetçilik sizce nedir? Milliyetçilikten anladığınız şey nedir?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu vatanın ha ekmeğini yemişiz ha mermisini ;)

Toprak, uğrunda ölen varsa Vatandır!

3|1
    0|0
    • Eyvallah kardeşim sağolasın.

Kızlar Ne Diyor 7

• Müthiş bir şey kenks

0|1
    0|0
  • Doğru değerlendirilemediği için kirlenen bir olgu...

0|0
    1|0
  • diğer insanlardan farklı olmak üzere benim milliyetçilik anlayışım zihniyete bağlıdır. insanların karakterleri onun milli yaşantısını oluşturur. mesela Türklük. özden türeyen anlamındadır. özünden gelen sade ve temiz şahsiyet üzerine fikir yapısını oturtturan herkes bu zihniyeti taşır. ve bu zihniyeti taşıyan insanlar birlem olarak hareket etmek zorundadır. bu geçek milliyetçiliği doğurur. milliyetçilik budur.

0|0
    0|0
  • milletini milliyetini sevmek korumak demek

1|0
    0|1
  • Ayni topraklarda yasayan, ayni aciyi paylasip ayni coskuyu yasayan insanlar ayni millettendir.

0|0
    0|0
  • ırkcılık ve milliyetçilik arasında keskin bir sınır vardır ve bu sınırların bilincinde olan milliyetci candır <3

0|0
    0|0
  • Mantıksız bulduğum bir şey. Türklük sevilmesi gereken bir kavram deği benim için. İnsanlık, ötesi yok.

1|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 10

• mevzu vatansa gerisi teferruatdır...benım anladıgım budur.. vatan kazanacaksa ben kaybetmısım muhım degıl dir..vatan ıstıklale ulasacaksa ben ölmüşum ne yazardır!

1|0
    0|0
  • Kendini geliştirememiş ilkel kabilelerin işi ilk. Milliyetçi şeytandı ben ateşten yaratıldım daha üstünüm dedi ve isyan etti

0|0
    0|1
  • işini en iyi yapan milliyetçidir.

1|1
    0|0
  • ırkçılık ile aynı fakat sadece kendi millet sevgisi değil insan sevgisi çaktın mı köfteyi

0|0
    0|1
  • Çok gereksiz. link

0|1
    1|0
  • Milliyetçilik vatana bayrağa aşık olmaktır.

1|0
    0|0
  • Bayrak sevgisi

1|0
    0|0
  • Kişinin içinde yaşadığı toplumu sevmesi, onunla gurur duyması, onun yükselmesi ve ilerlemesi için her türlü fedakarlığı yapmasıdır

0|0
    0|0
  • bence en büyük bencilliktir

0|0
    0|0
  • Benim babam seni babanı döver gibi bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...