Boş bir defter nasıl değerlendirilir?

Boş defterim var ama ne yazağımı bilmiyorum kendisi çok da tatlı öyle kalsın istemiyorum :D şiir ve güzel sözler haricinde bir fikriniz var mı farklı bişey olsun istiyorum :)

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Rüya günlüğü yap. Bir süredir aklımda. Rüyalarımı sürekli unutuyorum, hatırladıklarını yazarsın. İlginç şeyler çıkabilir.

Hiçbir şey yapamıyorsan tarif falan yaz:/

1|0
    0|0
    • wuhuh bu da bayağı iyi. insan bir süre sonra okuyunca ilginç olabilir,hem rüyayı da unutmamış olur,ona göre yorumlarız :))

• Evet ben de deneyeceğim uzun zamandır ama bir ışık bekliyorum haha.

• Bir yerde okumuştum, rüyalarının günlüğünü tutarsan beynin ilerki zamanlarda rüyalarındaki saçmalıkları fark edip senin rüyada olduğunu fark ettiriyor. Genelde lucid rüya yapmak isteyenler yapar bunu. Yani rüyalarını kontrol etmek isteyenler.

Erkekler Ne Diyor 13

• TR'deki cıkan Yasakları yaz

haberleri izle en cok tuhafına giden hatrı sayılır bir haber yaz tarihiyle beraber

yada cevrendeki insanların kişiliklerini yaz 1 sene sonrada aç oku degişikler yaşamışlar diyemi bakarsın farklı birşeyler arıyorsan bunlar geldi aklıma

3|1
    0|0
  • günlük geçmişten bu güne neler yaptığını neler yaşadığını yaz ve bitene kadar yazmaya devam et çocukların ve sevdiklerin büyük bir mutlulukla okuyacaklardır hayatını yok hayatında yalan varsa bulaşma söylemedim say sonradan benimde kulağım çınlamasın.

3|0
    1|0
  • apartmana giren çıkanları saati saatine yaz

3|0
    1|0
  • her sayfasına rakam ver,her sayfaya verdiğin rakam kadar dolar cinsinden para koy.defterin tüm sayfaları dolduğu zaman iyi para biriktirmiş olacaksın.para koyduktan sonra da almak istediklerini deftere maddeler halinde yaz...

2|0
    1|0
  • adını soyadını yaz.. sonra özelliklerini yaz.. en sevdiğin şeyleri yaz.. hem kendini tanımış olursun .. hemde sevdiğin ve sevmediğin şeyleri öğrenirsin.. mutlu olmayı öğrenebilirsin.. neyi ne yaparsan daha iiyi olur onları uygulamaya bakarsın

2|0
    1|0
  • Yaz, çiz ve oku..

1|0
    2|0
  • giriş olarak şunu yazabilirsin '' dalımı kıranın kökünü sökerim'' :D

2|1
    1|0
  • günlük olarak kullan

2|0
    1|0
  • canın sıkıldıkça karala :D ingilizceni geliştirebilirsin hergün 2-3 kelimeyi anlamıyla beraber yazarak ve tekrar ederek

1|0
    0|0
  • kelimeleri olan birine hediye edebilirsin

0|0
    0|0
  • günlük tutabilirsin

0|0
    0|0
  • resimler çiz ya da hayalerini yaz geçmişini yaz :)

2|0
    1|0
  • içindeki kini,nefreti ona dökebilirsin

2|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• geleceğinle ilgili hayallerini şu an yaşıyormuş gibi yazabilirsin.resimler falan kesip yapıştır.bence çok zevkli :)

2|1
    0|0
  • Günlük yap bacım hayatını yaz.

1|0
    0|0
  • mesela bir hayalin var hayallerini yazıp çöp adam cinali falan resimlendir mesela hayalimdeki evlenme teklifi falan

0|0
    0|0
  • Şiir defteri veya sözler defteri yap..

0|0
    0|0
    • onları o kadar yazıyorum sonra da kalıyor öyle ne bileyim bir ara çok özenmiştim de..

Yükleniyor...