Anarşizmde suçluların cezası nasıl verilir?

Anarşizmde suçluların cezası nasıl verilir?

Bu siyasi görüşe göre devlet kavramı yok. Peki hakları gasp eden suçlular nasıl cezalandırılır o halde?

.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anarşizm'in teorik tarafını üyeler açıklamış. Pratik tarafı için de Ruanda'da Hutu ve Tutsi konusunu incele. Anarşizmde her karşı fikir sahibi grup , diğer fikir sahibi grupça cezalandırılmalıdır.

Sonuç : 800 000 cinayet

1|0
    1|0
    • Devlet kavramı olmalı mı sizce?

• Takdir edilesi.
      Burada olduğum müddetçe sana yazmaya çalışacağım. Ben buraya pek girmem. Teknoloji ve internet dünyası ile aram hiç bir zaman iyi olmadı :) Ama bu kadarı bile mutlu etti. Eh, uyku bastırdı, kaçayım ben :) İyi geceler güzel kalpli insan. Teşekkür ederim herşey için. Görüşmek üzere.

• Görüşmek üzere, güzel mışıl'lar dilerim :) iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 5

• Anarşizmde devlet yok, eşitlik var, cinsiyetçilik yok, her iki cinsin de özgürlüğü var. Bürokrasi ve sermaye yok, herkesin söz alabildiği halk meclisleri ve kurumlar var.

Anarşizmin yaşandığı yerde suça teşvik yoktur, eski kaotik ortamdan kalan suçları, suçluları halk, vicdanı ile cezalandırır.

0|0
    1|0
    • Copy past yapmışsınız. Kaynak da vermelisiniz o halde:) link atın ki intihal olmasın.

• Verilemez.

Devletin olmadığı yerde bir karar mercisi de olmayacağından hak ihlallerine bir ceza verilemez.

X kişisinin, Y hareketini beğenmiyor musun; Öldür onu!

Böyle işler.

0|1
    1|0
  • My name is Oliver Queen

0|0
    1|0
  • Anarşizm hardcore dur. Suç kavramı yoktur. Birinin yaptıklarını begenmiyormusun ? Yada kötü bir şeymi yapcak ? Git kafasına sık ve onu durdur.. Sistem böyle ilerliyor o taraflarda.. Ödülde sekstir anarşizmde bayaa..

0|0
    1|0
  • anarşizm diye bir yönetim şekli devlet şeklimi var olmazda zaten

1|0
    0|0
    • Siyasi görüş.

• siyasibir görüş filan değil anarşizmde siyeset olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• güçlü olan zayıf olanı cezalandırıyordur

1|0
    0|0
Yükleniyor...