Sorun Bendemi Acaba? bir bakarsanız sevinirim

Haftada bir paket sigara içen biriyim öyle bağımlı değilim ama çalışmam gereken yazmam gereken şeyler olduğu zaman aklıma vurur yakarım bir tane ama her yaktığımda dertlenirim slow bir müzik dinleme ihtiyacı hissederim Şu an mesela Gökhan Türkmen Çatı Katı eşlik ediyor sigarama acaba bu şekilde davranan sadece ben miyim başkaları da varmı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlerleyen zamanlarda göreceğim ben seni :)

Gecenin bir yarısı sigara kalmamış deyip koştur koştur açık tekel arayacağın zamanları.

0|1
    0|0
    • Yok ya haftada bir paket içen adamdan ne olur 1 ay bile gittiğini biliyorum ben onun :)

Kızlar Ne Diyor 1

• var abicim olmaz olurmu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aslında her şey merak sonucu başlar. Sigaraya başlayan birisi dumanından etkilenip slow parçalar açar genelde Ahmet Kaya tarzı müzikler açılır, senin müzik zevkin farklı karışamam. Ama müzik birlikte sigara içmeye devam edersen sigara artık başka şeylerin yanına da meze olur. Yol yakınken vazgeçmelisin. (Kendi tercihin)

0|0
    0|0
    • Haftada 1 paket çok değil ki o da bazen 2 haftaya bile çıkıyor birde başka şeylerden kasıt kimyasallar ise öğrencilik hayatımda bulaşmadım bu saatten sonrada bulaşmam hiç hazzetmediğim şeyler.

• Yaşın reel değil sanırım. 15 yaşındaki çocuklar yapıyor bunu

0|0
    0|0
    • 15 yaşındaki çocuk davranışı değilde gecenin bir yarısı aklıma geldiği için göstermiş olduğum bir reaksiyon olabilir,yaşım gerçek ayrıca.

• Sen sürekli içtiğin için artık bir anlamı kalmamış çalan şarkının :) ama ben geceleri bir tane yakınca ona eşlik edecek bir şarkı arıyorum olay bu.

• olabilir ama istekli içmiyosan s. ktr et. bırakamıyosun sonra

Yükleniyor...