Arabesk dinleyenlere kro diyenler ne dinliyor ?

Arabesk dinleyenlere kro diyenler ne dinliyor ? Harbiden çok merak ediyorum ne dinliyorsunuz ? ajdarmı? İnsanların dinledikleri sizi ne kadar ilgilendiriyor ?

neyse devam . İyi geceler

link

link

0|0
9|31

En İyi Erkek Görüşü

• link

link

link

2 ayda bir eskiyen pop müzik furyasında kendilerini kaptırmış, eskimeyen arabesk şarkılarının nağmelerinde gizlenmiş duyguları tadacak kadar yaşanmışlığı olmayan insanlar arabesk müzik dinleyenlere böyle ithamlarda bulunurlar.

Mına koyım onların ben

1|3
    2|1

Erkekler Ne Diyor 30

• vallaha klasik muzikten hoslanan bir arkadasımla bu konuda cok tartıstık kromusun ne alaturka adamsın diye dalga gecerdi karısı bosanma davası acınca bende kaldı bir hafta bir baktım benim koleksiyonu dinlemeye baslamıs yanındada bir buyuk tam ne olacak bu almanyanın hali kıvamına geldi bende vivaldi gelde kurtar bu evliliği diye bir cumle kurunca yemisim vivaldisini hani o bir sarkı dinletmistin ibodan devrilip batmisim diye onu ac diyince sabaha kadar bu sarkıyı caldırdı arada sarkı bu link

1|0
    0|0
  • Öyle ama yalan değil.. sokakta arabesk dinleyenlerden rastgele 10 tanesini çevir sor eğitimlerini ve kültür seviyeleri test et. Ne demek istediğimi anlarsın :) Ben arap müziği dinlenmesin demiyorum çok severim bir sürü arap parçası var hareketli güzel. Ama arabesk neden? Hayat zaten acı değil mi yeteri kadar? Suni üzüntü çıkarmanın anlamı ne?

Ha diceksin ki duygularını yansıtmak için. O zaman da Türk sanat müziği var mis gibi. Gayet güzel. Ama arabesk dinleyenler kendilerini buluyorlarsa o parçalarda bilemem. Şahsen ben ne zaman Ferdi tayfur denen adamın sesini duysam, yanında bismillah çekilmiş şeytan gibi irkiliyorum. Üzerine tuz ekilmiş salyangoz gibi eriyorum.

Sırf bu yüzden dolmuşa bile binmiyorum. Kaç kere ineceğim yerden önce indim hatırlamıyorum. Mesela en sonki olayda herif latif doğan denen küstüm denen herif çalıyodu. İrkildim indim hemen. :)

1|0
    1|0
    • tercih meselesi, sokakta dinleyenler sayesinde kro deniliyor zaten.ama normal olarak dinleyenler asla değil

• ruh haliyle alakalı tamamen.

cenazen varken yan komşuya kız almaya gelseler kornalar müzikler.. bu o eylemin her daim kötü olduğu anlamına gelmez..

ne aykırı insanlara dinlettim ben bağzı arabesk parçaları...

ve ne müslümcülerle duman eşliğinde koptum...

yatıyom yaaa...

1|0
    0|0
  • Arabesk değilde ArabeskRap dinleyenler kro.

3|1
    0|0
  • Farketmez batılı gibi olalım yeter tuvaletlerinde muslukları iptal edenler var batıdakiler dötünü yıkamıyor diye yıkamamaya başlayanlar var:/

2|0
    1|0
  • Aslında krolar arabesk dinler kendini jiletleyip yerlere tüküren boynunda altın kolyeylen gezen milletin karısına kızına laf atan şerefsizler krodur bu şerefsizler arabesk dinleyince bizde arada kaynıyoruz adımız faşoya çıkıyor lütfen duyarlı olalım Arabesk bir sanattır hemde bu ülkedeki en iyi yapılan sanat... link

1|0
    1|0
  • 1|1
    0|0
  • kırolarda o yüzden kıro diyolar

1|0
    1|0
  • vallahi tek kelimeyle helal olsun çok güzel söyledin :)

1|0
    1|0
  • Arabesk dinlerim de severim de..Şimdi sahne alan bir çok zibididen çok daha kaliteli yorumcuları..

*Al bu benden sana gelsin..

link

1|0
    0|0
  • 15 Yaşındaykende kulağa güzel gelen her müziği dinlerdim

65 Yaşına gelincede kulağa güzel gelen her müziği dinleyecem

2|0
    0|0
  • Onlar Utansın Sen Değil ;)

link

1|0
    0|0
  • Cvp sorunun içinde "insanların dinledikleri sizi ne kadar ilgilenidiriyor"

3|0
    0|1
  • şu saatten sonra gözümün bebegisin !

ARABESK'i her kişilik kaldıramaz olgunlaşmak ADAM olmak lazım önce !

Buda benden sana gelsin söyleyende çok yakın can ciger gardaşımdır.. link

1|0
    0|0
  • sol kolumu doğradıktan sonra bırakında arabesk dinlemim :D

1|0
    2|1
  • Arabesk rap ise kro değil daha ilerisi bence her türlü müzik türünü dinlerim arabesk rap dinlemem :D

2|0
    0|0
  • 0|0
    1|1
  • geceleri ağlamak istediğim için arabeks olur slow olur bana farketmiyor be kavanoz.

THE END...

1|0
    2|0
  • Opeth, Iron Maiden, Deep Purple, Aerosmith, Scorpions, Queen, Guns n Roses gibi gibi...

0|0
    1|0
  • Arabeske karşı değilimde dinleyip kendini kesenlere tav oluorum amaçlari neyse artik

1|0
    0|0
  • Her muzik tarzinin ayri bir yeri vardir

1|0
    0|0
  • Biz en güzel hatıralarımızı arabesk parçalarda buluyoruz...

1|0
    2|0
  • lan bu youtube açılmamışmıydı. illa dns mi değiştirelim a.q aksjda

1|0
    0|0
  • ben mesela jazz dinlerim ,

arabesk dinleyenlere ifrit oluyorum.

0|0
    1|0
  • yaw sen daha yaşıyormusun :D

0|0
    2|4
  • Bob marley,The Beatles,Pitbull,Davig guetta Jimi Hendrix,TUPAC,Notorious BİG

Dinlerim ben :)

0|0
    1|0
  • rock dinliyorummmmmmmm

0|0
    1|0
  • e2qfjhnDKJDFVNKDLJXBDKKLDVJXBJKKLDKJNC<ACMN DİNLİYOR :d

0|0
    0|0
  • Arabesk dinlerim güzel kimin ne dusundugu beni ilgilendirmez sinan Akçıl kenan Doğulu ya devam etsin onlar! :D

1|0
    0|0
  • hahhaha kıro

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Arabesk güzeldir...asiri doz olmadigi müddetce yalniz.

Yeri ve zamaninda dinlenildigi zaman.

Söz konusu acilmisken ben de bir tane paylasayim; link

size de iyi geceler.

1|0
    1|0
  • arabesk sevmem ama dinleyeni de yadırgamam zevk meselesi..

1|0
    1|0
  • Hareketli dinlerim kimseye de karışmam

2|2
    0|0
    • bunu dinle miniğim çok beğendim off off yani :)

link

• kadının dibi :( şu sözlere bak ya bu kadar mı derinden anlatılır :/

"ele sustum içime söyledim...ben de hal yok bahane bu..."

• sabah oldu günaydın günaydın öyle bişey demiyorum ki yaaaa .D ben uyumaya uymaya kafayı yedim k. bakmayın

2|0
    0|0
  • ne alaka ayol ben tüm tarzları dinlerim :) arabeskte pop da jazz da kulağıma hoş gelen tüm şarkıları bir tek karadeniz şarkılarını sevmiyorum

1|0
    2|0
  • arabesk değil de arabesk rap dinleyenin müzik anlayışını seveyim..

1|0
    0|0
  • dinleyen '' hemcinsim'' varsa itici gelir. Çevremde yok abuk subuk öyle. , evet kro gelir.

1|0
    1|0
  • dinlerim severim candır arabesk.

1|0
    2|0
  • Pek sevmem

2|0
    1|0
Yükleniyor...