Evinde kütüphanesi olanlar veya oluşturmak isteyen var mı?

Ne tür kitaplarınız var ne tür kitaplar ile kütüphanenizi derlerdiniz ..

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Evimizin bahçe katında babamın kütüphanesi var ve Risale i Nur'dan Friedrich Nietzsche nin kitaplarına kadar her şey var. Ben de ufak ufak çalışıyorum öyle bir kütüphane oluşturmaya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ben inşallah ilerde kendi evim olursa oluşturcam şu an 15 e yakın kitabım var, hepsini okuyarak kütüphane oluşturmak istiyorum :)

0|1
    0|0
  • büyük bir kitaplığım var daha çok fantastik romanlar ve bilimsel kitaplarla dolu.arada aşk romanı ve tarih kitapları da var tabi.kişisel gelişim,felsefe,yabancı dil bunlardan da bir kaç tane var.

0|0
    0|0
  • şimdi hazırlık yapıyorum evim olunca bir kütüphane oluşturcam..

0|1
    0|0
  • kitaplarım var ama kütüphane oluşturmayı düşünmüyorum, okuduğum kitabı paylaşmayı seviyorum, raftan durunca bir işe yaramıyor.

1|1
    1|0
  • Kütüphanem var şuan evde. Psikoloji kitapları mevcut.

İleride kendi evim de sadece 1 odayı kitaplarım için ayırmayı düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • malesef yok

0|0
    0|0
  • dağ gibi bi kütüphanem var

babamın çocukken getirdiği koli koli ansiklopdler yüzünden kitap fetişi oldum.

en sevdiklerim romanlarım ve her ülkeyi en ince detaylarına kadar anlatan atlas ansiklopedilerim.

veletlik zamanlarımda az mı hayal kurdum o ansiklopdler yüzünden. şimdi sahaflardan en eski romanları toplamayı sevyrm.

0|0
    0|0
  • Eski kitapçıdan kiralama yapıyorum kütüphanem yok malesef :(

0|0
    0|0
  • benım yok ama annemın var

0|0
    0|0
  • Kütüphanem var.Her türlü kitap var

0|0
    0|0
  • Kütüphanem var. Her tarzda kitap barındırmakta ama genelde bilim kurgu.

0|0
    0|0
  • metis yayınları sponsorum olsa da tüm kitaplarından bi tane gönderse bana

0|0
    0|0
  • Oluşturmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • kütüphanem var ama çok dolu bir kütüphane değil.

0|0
    0|0
  • babamın kütüphanesini hem geliştiriyorum hem de ondan otlanıyorum. klasikler başta olmak üzere geniş bi yelpazemiz var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Siayaset,tarih,din,roman,masonlar,illuminati v.s gibi konuları işleyen ve bir de araştırma kitaplarına ilgi duyarım (tabi araştırma konusu ilgi alanıma giriyorsa)

0|1
    0|0
  • Dünya klasikleri,Ezoterik kitaplar,siyasi kitaplar (ana doktrinler ve manifestolar) En üstte ise Kutsal kitaplar.

0|1
    0|0
  • sattım

buyuk rakı parasına!

0|0
    0|1
  • var yaklaşık 5000 e yakın kitap var , babam yazar olduğundan onlar hem onun için hemde benim için kıymetlidir

0|0
    0|1
  • cok kitabim var kutuphaneden tasiyor ama hangisini okudun dersen en ffazla bir kac tane

0|1
    0|0
  • Var. Birsürü kitap var ve hiçbirini okumadım.

0|0
    0|0
  • evde var ailemin kurduğu düzenleme adına epey bir kısmını bağışladık. bir kısmı da darbe döneminde banyoda yakılmış zaten ne olur ne olmaz diye ama yine de yüzlercesi halen duruyor

ben daha çok e-kitap alıyorum ama

0|0
    0|0
  • Tarih, siyaset, sosyoloji üzerine kitapların olduğu bir kütüphane yapacağım ileride.

0|0
    0|0
Yükleniyor...