Satanistler cennetemi gitcek. yani ??

alaha inan herkes cennete gitcekse satanistlerde allaha inanip seytana taptiklarindan cennetemi gitcekler ?

Güncellemeler:
siren aciklamis ateistler.. go home yankee
satanistler nasi olsa cennete gitcekmissiniz bence bundan allaha tapin aranizi simdiden ii tutun yok ben cehennem icin kasiiyom derseniz mazo hayatinizda bol sans canim cicim ama seytanlada bir yyere kadar be haci... allaha inanin ondan cunku cennet var de haydee

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• "Ancak tevbe ve iman edip iyi davranışta bulunanlar başkadır; Allah onların kötülüklerini iyiliklere çevirir. Allah çok bağışlayıcıdır, engin merhamet sahibidir." (Furkan; 70)

“Doğrusu , kendisine ortak koşulmasını asla affetmez. Ondan başkasını (diğer günahları) ise, dilediği kimseler için bağışlar ve mağfiret buyurur. Her kim Allah‘a şirk koşarsa gerçekten pek büyük bir günah ile iftira etmiş olur.” (Nisa; 48 )

“De ki; Ey nefisleri aleyhine ileri gitmiş olan kullarım, Allah‘ın rahmetinden ümit kesmeyiniz, tüm günahları bağışlar. Çünkü o çok bağışlayan ve çok esirgeyendir.” (Zümer; 53)

Bu 3 ayet sırasıyla Hz.Vahşi ve tüm insanlara Hz.Muhammed aracılığı ile gönderilmiştir.Hz Vahşi,Hz.Muhammed (sav) efendimiz amcası Hz.Hamza'yı hunharca öldürmüştür.Peygamberimiz onu islama ve tevbeye davet etmiştir.

5|2
    1|0
    • Sahabe efendilerimizden bazıları bu yaşananlar karşısında hemen Efendimize (s.a.v) gelip; “Ey ‘ın Resulü! Bizde Vahşi’nin yaptığı gibi yapmıştık. Vahşi’ye vaad edilenler bizim için de geçerli mi?’’diye sorarlar.. Fahr-i kainat efendimiz hepimizi ümitlendirecek ve sevindirecek şu cevabı verir:

’’Bu şartlar ve vaadler tüm Müslümanlar için geçerlidir.’’

Bu kadar şefkat ve merhamet sahibi olan Rabbimize, muhabbet beslemek, tevbe edip O’na layık bir kul olmaya çalışmak hak değil midir?

• Vahşi hazretliği nereden aliyor bre gafil...

Her müslümanım diyene hazret demek zorundamisiniz...

Adamlar ölüm korkusuyla islami kabul etmis tipler.

Akıllı olun

Erkekler Ne Diyor 24

• Andolsun, eğer onlara, “Gökleri ve yeri kim yarattı?” diye sorsan, mutlaka “Allah” derler. De ki: “Hamd, Allah’a mahsustur.” Fakat onların çoğu bilmezler. Lokman 25.

fakat kardeşlerim sadece bilmek degil imanda gerekir.işte bu yüzden Allah inançları bozuktur yani biliyorlar ama işlerine gelmedikleri icin secde etmiyorlar..işte bu yüzden müslüman değiller. bilsede yok diyor.Allahın var ve birligini herkez biliyor bazı istisnalar var bilipte bilmiyorum diyenler ama konu sadece bilmek değil uygulamaktan geciyor. islamiyetin kelime anlamındaki gibi teslimiyet gerekir.yani Allah a teslimiyet tam manası ile.

1|0
    0|0
  • müslümanlık son din olarak gönderildiğinde ve peygamber efendimizde son peygamber olarak geldiğinde gelen emirlere göre müslümanlar Allaha inanırlar ve müslüman olarak ibadet ederler müslümanlığın gerekliliklerini yaparlar müslümanlığa göre müslümanlık diğer dinlerin bozulmusluklarını düzeltip zaten hepsini kapsamak üzere gönderilmiş son dindir Allaha inanan fakat müslüman olmayan insanlarında cenneti tadamıyacakları dinimizce belirtilmiş fakat o dinlerdede iyi olan insanların cehennemde acılarının hafifletileceği söylenmiştir ama şeytana tapan ateistler bu kısma girerlermi orasını Allah bilir . kendim aşırı dindar bir insan değilim fakat elimden geldiğince açıkladım yanlısım varsa affola

0|0
    0|0
  • Allaha inanıp da Allah' a sırt çevirmek kesin cennetlik olmak değildir.

cut.

0|0
    0|0
  • Abi yok oyle bisey ya :) Allah a tapanlar tabi gider ama gercekten iyilik yapip iftira yalan dedikodu yapmayanlar gider yani illa tapmayla alakasi yok bence

0|0
    0|0
  • Satanistlerin yatacak yeri yokmuş.

0|0
    0|0
  • kalbinde zerre kadar ALLAH inancı bulunan kişi eninde sonunda cennete gidecektir..bu yeterli sanırım..

0|0
    1|0
  • Hadi bakalım bunu da açıklasın ateistler.

0|0
    0|0
  • Yaa milletin nereye gideceğinden sana ne.

Satanist olmayı mı planlıyorsun yoksa ben cennete gidicem onlar cehenneme diyerek düşünüp kendini iyi hissetmeye mi çalışıyorsun ?

0|0
    0|0
  • İlginç bir soru. Kuran'a bakmak lazım. Bizim mantığımızla cennete girememeleri lazım ama kafadan atmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Sadece Allah'a inananlar gitmiyor cennete, islamın gereklerini yerine getirenler gidiyor müslümanlara göre.

0|0
    0|0
  • Tanrı bilir.

0|0
    1|0
  • sanki Allaha inandığını söyleyen herkes cennete gidecek millet siz bunu dinlemeyin maksat soru sormak değil kafaları bulandırmak get the hell out from here

0|0
    0|0
  • Yorumsuz

0|0
    0|0
  • Hepimiz Cehenneme gidecegiz daha iyi karilar zaten orda mk.

0|0
    0|0
  • evet cennete gidecekler onlar, sana iyi tapmalar..

0|0
    0|0
  • Herkesin girmeye hakkı var cennete. Bırak da buna yaradan karar versin :)

0|0
    0|0
  • Şu anda cennetten yazıyorum

0|1
    1|0
  • sen satanis misin bilader profil foton çok saka duruyo

0|0
    0|0
  • ALLAH uludur bagışlıyandır ve yücedir

0|0
    0|0
  • Cennet cehennem falan yok hadi gidin uyuyun cahiller

cayırt

0|1
    2|1
  • asıl cehennemlikler allaha inananlar zaten

0|0
    2|1
  • gidemicekler

0|0
    0|0
  • allaha inanmaktan kasıt ztn allaha tapmak şeytana taparsan şirk olur sonsuza kdr cehenneme gidersn

1|0
    0|0
  • tesbitin mkk koymuş ataistler cevaplayın lan :D

günahları bitince girecekler heralde allaha inanıyorlar ama

bir vakit namaz için 70 80 sene günde 5 vakit var

hesapla işe sonsuz tarzı bişey sonuçta giremezler :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kendi agzınla söylüyosun seytana tapıyolar hristiyanlarda Allaha inanıyo sonuc olarak ama müslüman değiller

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Bir tek müslümanlar mı cennete giriyor?

• hristiyanlıkta bir tek hristiyanlar gidiyorsa yahudilikte birtek yahudiler gidiyorsa müslümanlıktada birtek müslümanlar gidiyordur değilmi anlasılmıycak neresi var bunun kızın yaptığı yoruma göre

• evet bizim dinimize göre bir tek müslümanlar girecek Allah'a ve peygamberlere inancı olan kimseye tapmayan

• E bir zahmet

0|0
    0|0
  • Ne mantıksız bir sorudur arkadas, şeytana tapıyor, ama Allah'a inanıyor..

Sen bile sorduğun soruyu anlamadıysan.

0|0
    0|0
  • Satanistler akıl hastanesine gider önce

0|1
    0|0
  • Ne cenneti görecekler onlar !

0|0
    0|0
  • evet onlara cennetin başköşesi ayrılmış diye duydum ben

0|1
    0|0