Sinop erkekleri hakkında düşündükleriniz?

Sinop erkekleri nasıldır? çökmü kıskançtır.Yada fazlasıyla tutucumudur.?

Benim biraz ağresif yada sıkıştığı anlarda sessiz kalabilen bir erkek arkadaşım var.Ayrıca çok duygusal ve alıngan birazda psikolojik problemlerimiz var.Hem ailesi ona hemde o ailesine çok düşkün ve çoğu zamanda bu yüzden ayrıldık barıştık her konuda ailesinin sözünden çıkmıyor.Aileside onun fikrine saygı göstermiyor.Bu konuda fikirlerinizi beyan ederseniz sevinirim arkadaşlar

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• onu bunu bılmem ama sen bu kafayla cok yasamazsın.

1|0
    0|0
    • nasıl yani

• şöyle oluyor , yok sinop erkeği yok mardin erkeği yok mersin erkeği ne farkı var mesele insanın kendını nasıl yetıstırıdığidir . Boyle suranın erkeginasıl buranın kızı nasıl dıyen ınsanları anlamıyorum anlamak da istemiyorum . Mantıksız hatta cok mantıksız ve saçmalık. Ve anlattıgın senın durumunla Sinop erkeklerının ılgısı nedır anlayamadım , Sorun senın erkek arkadasında . bu kadar.

• haklısın arkadasım sorunun onda oldugunun farkındayım ama o cevreyide tanıyıp ayak uydurmaya calısmak amacım yani bişeleri kendimce düzenlemek istiorum bunun için sormuştum

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben Sinop'luyum :)

Kötü yonleri Türkiye'nin en çok içki tüketen 2. yeri olmasıdır . Ben hiç içmedim sigara ve içki orası ayrı tabi..

0|0
    0|0
  • Ben sinopluyum iyi insanlardır alınganlardır duygusallardır şunu unutmaki bütün sinoplular böyle değil yani kişiye göre değişir desek ayrıca laz konusuna orayı bilmem ama laz olmama ihtimalimiz yüksek

0|0
    0|0
  • Ukrayna ya karadenizden kuş uçuşu en yakın onlardır :)

0|0
    0|0
    • trabzon sanıyordum:)

• dikkat et kuş gibi uçmasın :) karşı kıyıda güzel kuşlar var çünkü :)

• pis iğreennnnç küfürbazzz hain entrika off sakın diyim sakın. böyle şeymi olur Allah aşkına. şehrinden dolayı önyargımı olur.

0|0
    0|0
    • biz kötülemek için birşey konusmuyoruz şu anda nasıl olduklarını sordum her insanın ve her yörenin karakteristlik bir takım özellikleri vardır .Arkadasım eger sen sinopluysan anlat bilelim

• Elbette olur bilinen bir örnek karadeniz erkeğinin kıskanç olması gibi

• bende çok kıskancım ve karadenizli değilim.

• laz değil mi bunlar?

0|0
    0|0
  • bende sinop boyabatta yaşıyorum, çok çekiciyimdir .

0|0
    0|0
  • Onlarınkini bilemem tam olarak ama senin olduğu belli problemlerin.Bir insan sinoplu diye o insan senin saydığın özelliklere sahip mi olacak yaa.

0|0
    0|0
    • Burda ben herkez için aynı seyimi söyledim.Ben benim tanıdıgım insandan bahsettim eger senin baska bir fikrin varsa söyle yada hiç konusma

• çok kalitesiz insanlar oluyor genelde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beş parmağın beşi bir olmadığı gibi bütün sinoplular da aynı değildir.Belki iyi biridir.

0|0
    0|0
    • aynen öyle bu dogru birşey bende zaten herkez için aynı diye birşey demedim nasıl olurlar diye soruyorum

• Beyefendi ve elit insanlardir Sinoplular. Fakat yerli ve orada yasamasi sartiyla

0|0
    0|0
  • Kişisel özelliklerden dolayı bunu bütün sinoplulara genelleyemeyiz ki!

0|0
    0|0
    • Bütün sinoplularla genelledigimi kim söylediki? Bu konuda fikri olanlardan yardım istedim

Yükleniyor...