Unutamadığınız kitap cümlesi?

arkadaşlar bende bir huy var okuduğum şiirde ya da kitapta illa ki bişeyler aklımda kalır. istisnasız. sizin de var mı böyle unutamadığınız söz dize vs?

bkz: hayatımın en mutlu anıymış bilmiyordum.

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• "Burada kitaplarımla ben yaşarız ve bize aydınlık getirecek kimsemiz yok. Ben burada yalnızlığı bardak bardak içiyorum."

-Değirmen-

sabahattin ali

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Fazla kilolarının kıyfaetle kamufle eden kadın isterse acısını da saklamayı becerir.Eğer kadın karşında ağlıyorsa güçsüz bir yapıyo sahip olduğu için değil, sadece senden çok daha fazla duygusal olduğundandır.Ya da sandığı gibi bir adam olamadığın içindir.Veya birlikte yürüyeceğinize söz verdiğin yolda senin başka yöne sapıp onu ardında bıraktığın içindir.Belki de sana verdiği tüm değere değmediğini geç anladığı içindir.

Mehmet Ali kılınç / Yalnızca yalnızım

0|1
    0|0
  • Onu kurtmak icin ona iftira attim. Burdan gitmeliydi, yoksa daha kotu olacakti hersey onun icin. Satimi sakladim, o caldi dedim. En yakin arkadasimi hirsizlik ile sucladim, onu korumak icin.

Tam boyle mi bilmiyorum, bu tur birseyler. Etkilemisti beni.

0|1
    0|0
  • ''cesetle tek başıma başa çıkabilirdim

beni allak pullak eden şey onun haliydi''

eğer doğru hatırlıyorsa cümle bu şekildeydi

0|1
    0|0
  • elimi bırakan eldir .

benden saymam birdaha .

0|0
    0|0
  • '' asla, asla deme''

0|0
    0|0
  • "Ne olacak simdi ha? "
    Otomatik portakal

0|0
    0|0
  • Yengeç suda yaşar ama yüzme bilmez sadece dipte yürür !

0|0
    0|0
  • "pollyanna benim yanımda eroinman bir o* kadar umutsuz kalırdı!"

kinyas ve kayra:)

0|0
    0|0
    • yapma bunu :)

• neyi yanlış anladığımı sandığını anlamış değilim:)

• herhangi bir gizli kullanıcıyla tanışmak istemiyorum hoş bir itham değil :) gizemli bir hukukçuyla tanışmak istedim.

• şimdi artık sende diğerleri gibisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• "Gerçekten öyle, her şey birden bire oluyor. küçük bir çocukken birdenbire, ilaçların plastik bir margarin kabında saklayan bir ihtiyar oluveriyorsun.

Kendin için, çocukların için, ülken için güzel şeyler ümit ederken, seni biçimlendiren şeyin güzel bir gelecek hayali olduğunu düşünürken, birdenbire kaderinin, güne ayak uyduramamak, gençliğini, geçmişini özlemek ve hızla dönen dünya tarafından hep kenara savrulmak olduğunu görüyorsun."

0|1
    0|0
Yükleniyor...