Caner Erkin olayında fikirleriniz ne boşanacaklar mı yola devam mı?

Erkekler siz olsanız ne yapardınız? Bu olayın arkasında neler var merak ediyorum baska bir resim daha var baska bir gencle siz olsanız ne yapardınız?

Sevdiğiniz için katlanır mı boşanırmısınız?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Uzuluyorum Canere ben. Umarim futbolunu etkilemez bu olaylar, hos nasil etkilemiyecekse. Cocuga cok uzuluyorum, yazik.

2|0
    0|1
    • Cocuga yazık caner de cok seviyor b e nce ondan ayrılmıyor

• Iyi geceler sizede

• canere üzülecek bişey yok herkes hakettiğini yaşar kadının öyle bir durumu varsa vuracaksın tekmeyi ama yoksa o vebalin altından nasıl kalkar iftira atanlar bilemem

Erkekler Ne Diyor 9

• Son yılların en çağ atlamış gavatı

2|1
    0|1
  • yanlış kategori

0|1
    2|1
    • önce sen ağzını bozdun cevabını aldın. kibar ol kibar olalım kaba olursan kabalık görürsün

• Sizle uğraşmam

• Iki sekil yanlis iste, medya yorumluyor. Fakat Canere uzuluyorum sahsen.

• canere kız çok :) olursa olur olmazsa kendi bilir artık yoluna bakmalı bence fenerbahçede formda şuanda dahada yükselip avrupa kariyerinide düşünmeli futboluna baksın kısacası :)

0|0
    0|0
  • özel hayat için yorum yapamam sizde yapmayın bence insanların özel hayatına karışmak bana göre karaktersizliktir bu kim olursa olsun.

0|0
    1|0
    • Kendi karakterini kontrol et pislik toz ol

• Tamam inandım kusura bakma

• yok önemli değil insanlık hali hakaretleri filen takmayın iyi gecler komiksiniz ya :)

• Katlanmam tabikide. mutluluk herkezin hayali.

0|0
    0|0
  • kimse vazgeçilmez değildir

0|0
    0|0
  • ben anında boşardım

0|0
    0|0
  • Yolanthe cabau bile bosanmiyor

0|1
    0|0
    • Duymadım aldatması onun

• Yns kendini cokmu akıllı sanıyorsun hadi git gittin gene geldin siteye :)))

• seni ben zannediyor.

• iyi güzel erkeklere sormuşsunda 2 tane çok kritik şampiyonlar ligi maçı var şuan herkes onu izliyordur :D soruna gelince ben katlanmam kimse vazgeçilmez değildir

0|0
    0|0
    • Ben canere kızıyorm belliki cok seviyorda herkes diyorki isin icinde baska birsey var

• Manyak mısın

• ha?

Kızlar Ne Diyor 1

• Üstüne birde çocuk yaptı gobel. En sevdiğim futbolcu. Ama karıdan bir halt olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...