Bi bakarmısınız lütfen :):)

arkadaşlar bişey sorucam. kargo şirketlerinde sorun yaşadınız mı hiç? gönderilen bişeyi en geç kaç günde ulaştırıyolar bide yakın mesafe 300 400 km arası.yani nolmuş olabilirde gelmemiş olabilir bir fikri olan var mı

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 300-400 km 1 gün 2 günde merkez ise teslim ediliyor. ilçe veya belde ise 1 haftayı bulabiliyor. Kargo takip numarası yok mu internet üzerinden kargonun nerede olduğuna bakabilirsin?

0|0
    0|0
    • bana gelmesi gerekiyodu nerden bulcamki takip nosunu

• hayır eğer kargoyu vaktinde almazsan kargo yanar ve kargo şirketinin seçtiği haftanın çalışanına ödül olarak verilir. kendine uygun değil ise çoluğu çocuğu karısı na şaka şaka aynen geri yollarlar geldiği yere

• ohoo puff

Erkekler Ne Diyor 5

• Araya hafta sonu girdiyse ondan sıkıntı olabilir.kargo şirketi ptt ise olabilir...

Kargo takip nu yok mu

0|0
    0|0
  • Yasamadim :)

0|0
    0|0
  • Azami 2 gün..

*Ancak her hangi bir ilçe ise bu süre 1 haftayı da bulabiliyor..

0|0
    0|0
  • araba kaza yapmıştır :-O

0|0
    0|0
  • genelde hep ertesi gün ulaşmış oluyodu :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben bir kere problem yaşadım normalde en geç 2 günde elinde oluyor benimki bir sefer hiç gelmedi ürünüm adres karışıklığı olmuş başka yere göndermişlerdi satıcıyla görüşüp halletmiştim

0|0
    0|0
    • hangi şirketti peki

• ürünü nerden aldıysan orayla bağlantı kur ürünün eline ulaşmadığını söyle. benim aldığım sitede her ürünün kendi satıcısı vardı yani gönderen kişi onunla mesajlaşarak çözmüştük sende siteyle iletişime geçebilirsin mail falan atabilirsin

• anladım teşekkürlerr

Yükleniyor...