Bir şekilde uçsuz bucaksız bir ormanda ya da ıssız bir adada kayboldunuz

ne kadar süre hayatta kalabilirsiniz? yaşamınızı sürdürmek için neler yapar sınız?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• En büyük hayalim..Kafamı dinlerdim biraz ..

Survivor'da hayatta kalabilmek adına neler yapılıyorsa aynen onu yapardım..Önce derme çatma barınabileceğim bir kulübe..Sonra balık tutmak ve hayvan avlamak için basit araç gereçler yapardım..Denizden balık, ormandan yenebilecek ne varsa avlardım..Saatim kolumdaysa camı ile yoksa çalı çırpı ile ilkel metotla ateş yakar hem vahşi hayvanlardan korunur hem de avladıklarımı pişirirdim..

Mümkün olduğunca hayatta kalabilmeye çalışırdım..Doğaya da gösterirdim el mi yaman bey mi yaman :) Benim doğamda öyle çabuk pes etmek yoktur..

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer yalniz başimaysam hiç uğraşmaz oracikta harakiri yapardim.Ama eğer biri/birileri varsa yardim gelene ya da doğa şartlari tarafindan ölene kadar yaşamak için gayret ederim.

0|1
    1|0
    • :) harakiri mi? belki kurtulursun ya

• Tek basima kalmak ben de büyük psikolojik hasara neden olurdu.Kurtulsam da mental anlamda eski yaşantima dönemezdim.O yüzden tek yol harakiri :) Ama yanimda birbirimize siğinacağimiz biri olursa hemenvazgeçmem çünkü söz konusu yalnizca benim yaşamim değil.

• Çalı çırpı toplardım, ateş yakardım, balık tutardım -tutmaya çalışırdım-, pişirirdim. Kumlarda yatar uyurdum, denizde yıkanır, yüzerdim. Ama böcekler endişelendiriyor beni.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk gittiğim anda bir hayvanı gözüme kestirir onu takip ederim beni bir su kaynağına götürür susuzluğumu giderir çevredeki bitkileri gözlemlerim içi kurtlanan bir meyve veya bir hayvanın yediği ot varsa oda temizdir zehirli değildir yani onlarda besin için gerekeni karşılarlar mağra ararım daha sonra en zor kısmı ateş üzerimde gözlüğümün olmasını ya da çantamda büyütecimin olmasını yeğlerim ancak yoksa çakıl taşı ararım mızrak gibi bir şey yapar kendimi güvenceye alırım av hayvanı ararım evcilleştirilebilicek birşeyler varsa alır evcilleştirir üremelerini sağlarım et sorunumda çözüldü bak :D ayrıca hayvan derisinden kıyafet yapar örtünürüm temel yaşantım sağlandı zaten geriye bir tek Allahtan adaya bir kadın göndermesi için gece gündüz dua etmek kaldı :D

0|1
    1|0
  • Ne kadar yaşarım bilmem ama, hayatta kalmanın bir yolunu bulurum her halde..

0|1
    1|0
  • Issız adada kaybolmak. Hımmm

0|1
    1|0
  • ağaç yaprakları,yılan,çiyan ne bulursam yerim susuzluk sıkıntı ama

0|1
    1|0
  • ben yapamam olm oralarda ölür giderim :D böcek fobim var yılan fobim var fare fobim var geri kalan canlılardan yana sıkıntı yok ayı domuz vs de :D önce bir ağaç parçasından veya bir taş parçasından keskin bişiler yapardım sonrasına bakarız

0|1
    1|0
Yükleniyor...