Kapat

Telefon görüşmeleri bir kapatamıyoruz ya

merhabalar , telefon görüşmelerinde hitap şekliniz nedir ve en önemlisi telefonu kapatmak istedğinizi nasıl belirtir ve konuşmayı nasıl sonlandırırsınız ?

Güncellemeler:
samimi olmadığınız biri olursa , mesela bir akraba ya da işyerinden bir müdür onla nasıl sonlandırabiliriz ? onlara hadi hacı duşa gircem diyemeyiz demi :)

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• kapatamıyorsan ne mutlu. hala konuşacak bir şeyler var demektir. Bırak çoktan tanıdığımı 1-2 günlük insanla bile ne konuşacağımı bilmiyorum. Eskiden senin gibiydim :) kaybetme bunu.

0|0
    0|0
    • bak buna sevindim :) teşekkür ederim :) ama gene bir cevap istiyorum soruma acil zamanlarda ya da konuşmak istemedğin sıkıcı bir konuşmayı sonlandırmak için

• çookk teşekkür ederim :) itfayeye koptumm :)

• :) Rica efendim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Neyse var mı bir isteğin diyorum konuşma bitiyo .

0|0
    0|0
  • hastaneye geldım doncem ben sana:))

0|0
    0|0
  • Oldu o zaman görüşürüüüüzzz

0|0
    0|0
  • hacı başım ağrıyor biraz uyuyacağım gözlerin kapanıyor sonra görüşürüz

0|0
    0|0
  • Allah'a Emanet Ol.

Respect.

0|0
    0|0
  • Tünele girdim ben seni ararım hadi bende öptüm...

0|0
    0|0
  • Görüşürüz.

0|0
    0|0
  • ''şey benim kapatmam lazım sonra konuşalımı ?

0|0
    0|0
  • Neyse ben bir duşa gireyim sonra görüşürüz. Hadi sende selam söyle hadi.

0|0
    0|0
    • Sağolun efendim, napiyim yarın önemli bir sınavım var da sınava çalışıyordum derim zaten insansa anlar lan :D

• kankaa bişey dicem derim o da söyle lan der suratına kapatırım :) çok piçim :)

0|0
    0|0
  • ben genelde var mıbir isteğin filan diyorum hemen kapanışa geçiyorum :D:D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Telefon görüşmesini arayan kişinin sonlandırması gerekir nezaket kuralları gereği. Eğer aranan taraf sizseniz arama iş amaçlıysa sizi arama sebebini hallettikten sonra, başka yardımcı olabileceğim birşey var mı? Başka bir konu var mı? vs. diyebilirsiniz, karşı taraf eşek değilse hayır, teşekkürler diyip telefonu kapatır. Arayan taraf sizseniz, yardımcı olduğunuz/bilgilendirdiğiniz vs. vs. için teşekkürler diyip görüşmeyi sonlandırabilirsiniz.

Telefonu kapatamayacağınız kadar uzak akraba/arkadaş neden sizi arayıp konuşmayı uzatır bilmiyorum. Böyle bir durumda konuşmayı uzatmaya devam ettikleri bir noktada olduu o zaman diye araya girip kendinize dikkat edin, selamlar, görüşmek üzere kalıplarına girmek yeterli olur.

Her iki durumda da arandığınızda gerçekten çok meşgulseniz, Şu an uygun değilim, sizi yarım saat sonra arasam olur mu diyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • lan tamam kapat uzatma

0|0
    0|0
  • tamam, görüşürüz o zaman :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...