Bizim turk erkekleri neden böyle?

Baska ulkede yasayan erkeklere bakiyorum böyle kasli falan, saclari,giyinis sekilleri hepsi dogru durust ..

mesela baska ulkede yasayan erkekler --->

link

link

link

link

Bizim ulkede yasayan erkekler --->

link

link

link

link

Biraz kendinize ceki duzen verin

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Burada bazı yorumlara baktım,gerçekten çok kötü.Herhangi bir insan,size küfür etmediği sürece,size göre yanlış şeyler söyleyebilir,hoşunuza gitmeyen şeyler de söyleyebilir,düşüncenizi ifade etmek yerine,neden küfür ediyorsunuz?Bu tavrınızla,kendinizi küçük düşürdüğünüzü biliyormusunuz?Sorunun yanıtına gelince:Bazı şeyler için belirleyici olan,insanların,kültürel konumları,düşünceleri ve yaşam standartlarıdır.Bunlar belirleyicidir.Bir de,giyim konusunda ki,abes olanlar,sadece erkekler de yok,bu konuda bayanlarda,erkeklerden aşağı değil.En basit örneği,bir bayan düşünün,düşük bel pantolon giymiş ve sırtında atlet yok ve yürürken,bir eliyle pantolonunu arkadan tutuyor,ya da efendim giymiş 10-15 cm topuklu ayakkabı,yürürken adeta eziyet çekiyor ve ya merdivenleri çıkarken,bu yüksek topuk hastalağından dolayı,pat diye düşüyor.Ya da başka bir örnek,bayan giymiş mini etek ve bir minübüste otururken,hiç kimse kendisine öküz gibi bakmasa bile,o giydiği eteği eliyle çekiştirip,sündürmeye çalışıyor,ya da giymiş kara çarşafı yaz ortasında,her tarafı buram buram ter kokuyor.Sorun aslında cinsiyette değil,toplumdaki özentilerle ilgili.Link verip, başkalarının fotoğraflarını teşhir etmen,hiç te doğru bir şey değil.Şunuda söyleyim ki,bu ülkede yaşayan her erkek,öyle çoğunuzun şikayetçi olduğu gibi,hödük,kültürsüz ve görgüsüz değil.Bir çoğunuz tepeden bakıpta,ünlü ve paralı olanları gördüğünüz için,farklı insanları görecek düşünceye sahip değilsiniz.Ben çok iyi giyinen,paralı hanzolar olduğunuda biliyorum.Buyrun,adam gayet güzel giyiniyor,altında Mercedes marka arabasıda var,ama öküzün teki.Böylesi örneklerde var.Düşüncende,haklı olduğun konular olabilir,ama bu konular,öyle yüzeysel bir bakış açısıyla,ele alınamaz,toplumdaki her türden olumsuzluk,sadece erkeklerde yok,toplumun genel yapısıyla ilgili.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bir iktisatçı olarak arz talep dengesi diyorum ben buna . Beklentiyi yükseltirseniz erkeklerde, beklentileriniz dahilinde hareket etmeye başlayacaktır.

Öncelikle her zaman için ne istediğinizi bilin.Planlı ve sorgulamaya dönük yaşayın Yaptığınız her seçim çocukluğunuzdan , ailenizden , eksiklerinizden , ön yargılanızdan, aşağılık komplekslerinizden kaynaklanmasın. Beklentilerinizi kendi kişilik ve karakterinize uygun olarak şekillendirin. Bunları başardıktan sonra zaten çevrenizdeki erkeklerin size uyum sağladığını ya da istediğiniz normlara ulaştığını göreceksiniz. Her arz kendi talebini yaratır. Dış güzellik istiyorsanız , buna önem verenler etrafınızda toplanır , kişilik ve karakter önemliyse kişilikli insanlarla karşılaşırsınız.

0|0
    0|0
  • evet inceden eleştirmiş , ama gizliden :D yani kim olduğu ne olduğu belli bile değil ? yarın bir gün kendisini bizim Türklerin birisine*ecek , hala bok atma derdinde .. tipler tasvip edici değil ama ülkenizi de insanlarınızı da aşağıılamayın.--AMK KEZBANI-

3|3
    1|0
    • Dogrulari söyluyorum canim ;)

• Bende apaçi tarzını hiç yakiıştırmıyorum ama insanların tercihlerini hiç karışmam..bence sen madem güzelsin , yabancılarla yerlileri karşılaştıracak kadar da akln var ...Koy fotoğrafını , bakalım aklın kadar haddin de var mı ?

• Şimdi yabancı bayanların resimlerini koyupta türk kızlarıyla kıyaslamamı yapayım burada he hepsinin fiziği at gibi sizin fizikler nasıl kum torbası gibi bişeysiniz ya da ayçiçek sapına benziyosunuz spor 0

0|1
    1|0
  • Başka ülkeye gidebilirsin güzelim seni tutanmı var! Beğenmiyorsan Sabiha Gökçen veya Atatürk havalimanından hoop italya hoop ispanya yapabilirsin. Dert etmene gerek yok. Bizi seven boyle sever.

0|0
    0|0
  • Emin ol bizlerde uzun boylu saçı güzel kaslı yapılı biri olmayı sempatik ve espirili biri olmayı istiyoruz.Bunu biz dünyaya gelirken hangisini seçersin diye sormadılar.İnan bana zaten birçok erkek kızlara güzel görünmek için elinden geleni yapıyo misal ben.Buraya gelip bunları söyliyeceğine empati kur ve asıl sen kendine biraz çeki düzen ver.

0|0
    0|0
  • çünkü onların hepsi aynı ama türk erkeği çok farklı.kısacası farkını koyuyor ortaya.farklı olmaz güzel bir şey.sen türksün türkiyede yaşıyorsun yani onlara ulaşman imkansız bizlerden birini bulacaksın gene.kafana takma yani

0|0
    0|0
  • Boş boş konuşma bence ben şahsen Azerbaycandanım universite için italiyaya gitdim ve kızı erkeğide tıpkı türklerdeki gibi

0|0
    0|0
  • 'başka ülkede yaşayan erkekler' ifadeye bak. Bizim ülkede yasayan 1. linktekiyle evlenirsin insallah

0|0
    0|0
  • haha:D oyle olmamiza gerek yok. kendisine ceki duzen vermesi gereken birileri varsa

senin gibi turk erkeklerini begenmeyen kezbanlardir :D

1|0
    1|0
  • yavrucum böyle kıyas yapacaksan bende sen gii yabancı kızlarla.. bzim türk kızların resimleriı koysam aynı hesap.. balkonda halı yıkıyorsunuz falan:) önce sen kendi resmini bir koy:)

0|0
    1|0
  • Hahahahahhah bizde yurdisindaki kizlarla türk kizlarini koyalim istersen .Takildigin ortama bagli bir duruum :)

0|0
    1|0
  • kendisine baksak şimdi üşümeyimö diye tayt giyiyor altından sonra burada atar yapıyor

0|1
    1|0
  • nasıl bakarsan öyle görürsün..

0|0
    0|0
  • Yapma ya turk kizlari da adriana lima gibi zaten (: yapmayin ya

0|0
    1|0
    • Adriana lima da kim, dogrulari söyluyorum.

• Göruyorum ama cok nadir, genelde hepsi kaba,apaci,derbeder sanki dunyanin butun dertleri onlarda

• Boyle bir genelleme yapman cok sacma cunku hepsi bahsettigin gibi degil emin olabilirsin

• Sen önce o bıyığını al.

0|1
    1|0
  • türk erkekleri iyidir iyidir... bizden zarar gelmez :)

0|0
    0|0
  • hehehehe reziliz :D

0|0
    0|0
  • O zaman git orda yaşa. Sana ayak uyduracaklar diye öyle yapmalarına gerek yok ama sen gidebilirsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Oncelikle senin bu yaptigin sey cok ayip.

Simdi empati yapacagiz. Cevapla kismina tikliyorsun. Karsina sorular geliyor. Bir tanesini cok begeniyorsun. Turk kizlari vs yabanci kizlar diye bir baslik var. Aman diyorsun. Geciyorsun. Acmiyorsun soruyu. Ama bilmiyorsun ki senin yuzunun linkini koymus birisi. (bazen isimlerimizi yazinca google da cikabiliyor goruntuler, ya da facebooktan)

Veya aciyorsun soruyu bir de bakiyorsun sen! Ne dusunurdun. Al yanak kirmizi yanak? Tabi baslik turk kizlari vs yabanci kizlar da olmayabilirdi. Herhangi bir konu hakkinda. Onemli olan senin burada alay etmis olman. Yaptigin cok yanlis.

Ulkemizde, toplumda cok iyi, kaliteli insanlar da var. Kalitesizleri de var kabul. Goruyoruz cevremizde ama boyle olmalarina neden olan bircok etken var. Okul, arkadaslik, macoluk tarzini benimsemis olma, hayatini istedigi gibi sekillendirme vb. Bunlar hep gozardi edilecek olan etmenler. Gordugunde alay etmeyeceksin.

Ulke toplum diye ayirmak dahi istemiyorum suan. Dunyadaki herkes sevilmeyi hak ediyor. Sen onun orasi eksik burasi igrenc diye alay edemezsin. Hakkin yok. Erkeklere de sesleniyorum buradan. Guzellik gelip gecicidir. Bilmiyor muyum ben sanki 40 yasimda kirismayacagim sarkmayacagimi. Uzulmuyor muyum hic buna? Uzuluyorum. Cunku toplum seviyesizligi tepesine cikmis! El salliyor oradan. Kimisine isaret ediyor parmakla.gosteriyor. Haha hihi hoho yapiyor. Lanet olsun dunyadaki bu parmaklara!

1|2
    0|0
    • Haklisin, cok haklisin ama ben dis görunuslerine falan birsey demedim, sadece giyinis tarzlarinin neden hep böyle oldugunu sordum. Degisim yapabilirler, fikir danistim. Baskasinin fotografini almam yanlis biliyorum, en iyi cevap yapmamin sebebi, en dogru duzgun cevap veren ve mantikli veren birisi sensin.

• eğer bu soruyu adam gibi sorsaydı hak verip aynı fikirde olduğumuzu belirtirdim ama bu saygısız üslupla saygısızlığı haketti, sencede özür dilemesi gerekmiyor mu

• canim benim, ben yurt disinda yasiyorum, ve sana durumu söyle anlatiyim. :) bizim burada o trde satilan kiyafetler yok :D yani öyle apaci gibi giyinmek icin o kiyafetleri öncelikle bulman lazim :D ayrica burada kimse giymez öyle seyler, en igrenc kiyafetler bile insanina göre güzel durabiliyo.. :) türkiyedeki genclere laf atmiyorum kirilmayin darilmayin ama burada millet birbirinden gördügü icin nerdeyse herkes güzel giyiniyo. türkiyede kumas pantolon ve gömlek standard olmus .. :) ya paralari olmadigi icin alamiyolar güzel kiyafetler bence ya da zevksizler herkes öyle giyindigi icin onlar da öyle giyiniyolar..

1|0
    0|0
    • Haklisin! Herkez gömlek ve kumas pantolon giyiniyor, artik degistirmek lazim. Yasli amcalarimiz neyse ama gencelere sesleniyorum, o saclar nedir öyle ya, bu arada hangi ülke?

• avusturya, ama almanyayla isvicreye de gidiyorum ;)

• şimdi sen böyle diyorsunda erkeklere hakaret ediyorsun resmen bence. türk kızları sence biz onlara göre çok mu güzeliz? onlar bizden kat ve kat güzel o zaman şuan seni merak ettim böle diyen birini çok merak ettim

2|2
    1|0
    • Iste kendine güvenmeyen biri daha cikti! Onlar suslenip puslendikleri, bakimli olduklari icin guzel oluyorlar canim, turk kizlari kendine bakmiyorki.

• ay neden bu kadar abarttiniz, gercekten? Dogrular degilmi bunlar bizim turk erkekleri odun..

• adam gibi soru sorsaydı hak verirddik ama hakaret niteliğinde bir soru sorarak haklıyken haksız durumuna düştün ve o kadar bencilsin ki bişey yapmamış gibi davranıyorsun, gel bu konuyu mesajlaşarak konuşalım soran

• Birazda şöyle düşün :

Başka ülkede yaşayanlar ---->

link

link

link

Bizim ülkede yaşayanlar --->

link

link

link

2|1
    0|0
  • Allahim resimlere bakarken cidden cok güldum cidden dogru dedigin ama benim arkilerim var erkek cogu kasli iyi giyinio bazen cevreye bagli bizim türk erkekleri harbiden öyle

1|0
    0|1
    • Evet, malesef kimse dogrulari görmek istemiyor.

• Fiziğide geçtim odunlukları olmasa

2|0
    0|3
  • kas dediğin nedir iki üç ayda yapılır.açıkçası ben ülkemdekilerden memnunum.uğraşma çocukcağızlarla :D

0|1
    0|0
  • Oyh yerim bizimkileri, krosu bile ayrı tatlı <3

0|3
    1|0
  • rus kızı böyle işveçliler şöyle derler kendilerine gelince yazdıklarına bak :D o ruslar da işveçlilerde bunları hak etmiyor mu şimdi?

0|0
    0|1
    • Katiliyorum :D rusyaya veya isvecemi gitsek

• hayır kızlarda bir alem ya :)

aşağılan aşağılana bir hal olmuşlar

• Tiksinmeyeyim diye "bizim ülkede yaşayan erkekler" başlığındaki linklere bakmadım. Durum o kadar vahim.

1|0
    0|1
    • Gercektende vahim.

• eğer soruyu adam gibi sorsaydın sana hak verirdim özellikle bizi kızdırmak için sormuş gibisin o yüzden bana sinirlenmeye hakkın yok

• ben "atalarınızın yaptıklarını kendiniz yapmış gibi benimsiyorsunuz" lafına takıldım ulan şerefsiz atalarımız da Türk bizde Türküz Türk gerektiğinde vatanı için canını verir sen Türk erkeğinden tiksindim diyerek atalarına ihanet etmiyormusun gavur gelip ülkeyi işgal etse yakışıklı diye vatanı teslim edecekmisin sakın bana kendimi atalarının yerine koyduğumu söyleme ben milletimi düşünüyorum, sinirlendim gene evet çok inatçıyım hadi cevap ver sizi rahatsız etmemin sorumlusu sizsiniz

• link

link

link

link vs vs

genelleme yapmamak lazım :))

1|0
    0|1
    • Sanatcilari kastetmiyorum ben canim :))

• Türk milletine hakaret eden karşısında beni bulur

• s..git be top s.tirtme belanı şimdi moruk

Yükleniyor...