65 yaşındaki kılıçdaroğlunu yumruklayan insan müsvettesi adam?

bahçeliye yumruk atabilirmiydi atsa ne olurdu sizce ?

• Bişey olmazdı dünki gibi
    75% (3)33% (2)50% (5)Oy Ver
  • Şöyle olurdu
    25% (1)67% (4)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• onunda yanına kalmaz bir Ak Partili olarak böyle şerefsizleri aramızda barındırmamamız gerektiğine inanıyorum. her ne olursa olsun o adam Türkiye devletinin başbakanlığına aday bir muhalefet partisi lideri. görüşe saygı olmaya bilir normaldir ama insana saygı esastır.

1|0
    1|0
    • ben hiçbir görüşe mensup değilim ama yapılan resmen şerefsizlik ulan adam babandan b üyüktür belki ülke genelinin %30una hitap eden birisi sen nasıl böyle bişey yaparsın resmen adilik ya.kendi babam göz önüme geldi kuran çarpsın.

• Sana göre ve bana göre diye birsey diye birsey yok.

Iki tane gercek olamaz. Konu bu, Hirsizlik yapildi mi yapilmadi mi. Sana göre bana göre diye birsey olamaz.

Ya yapildi ya da yapilmadi, orta nokta yok.

Ve evet, bütün AKP hirsizlik yapti, Calinan para yaninda secimlerde calinan Oylar, secim hileleri ve diger.

Bunlar bir gercek.

• Neden hatta yapmis olayim ? Bilmiyorum Facebook kullaniyormusun ama bu olay AKP yandas Facebook sitelerinde Bayram gibi kutlaniyor.

Ve butür hareketler nedense hep ayni kisimdan geliyor.

Sivasta 36 kisiyi Solcular yakmadi. Turan Dursunu kapi önönde bir Solcu öldürmedi.

Nedense siddete ugrayan tek Sol kisim.

Suclu kisimda nedense hep ayni.

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapabilirdi neden yapamasın? Bahçeli'nin karakterini Kılıçdaroğluna benzetiyorum ben. Mütevazi ve serinkanlı bir havası var. Kılıçdaroğlundan daha agresif bir tepki vermezdi yani.

0|0
    0|0
    • hayır o anlamda demedm ülkücüler o yapana ne yapardı biliyomusun? o anlamda dedim.

• Ülkücüler çok tatlı yahu. Bahçeliye yumruk atsaydı o adam şimdiye linç edilmişti. Ve ülkücüler bütün bu süreç boyunca sessiz kaldı. Akp onları karşısına alsa ülke yine kaosa gider.

0|0
    0|0
  • G*t kılı liderine yumruğu çaksaymış keşke lan.

1|2
    1|2
    • ikisin ede karşıyım peki bahçeliye yapabilirmiydi aynısını ?

• Ne kadar aciz insanlar varmıs bu ülkede.Chpden hiçbir zaman hoslanmadım ama bu serefsizliktir .İyi olmus diyecek zata insan muamelesi bile yapmam.

0|0
    0|0
    • peki bahçeliye yapabilirmiydi aynısını ?

• Umrumda degil yapabilir olup olmaması insan olmayan insanımsılar umrumda degil.

• tamamen terbiyesizlik siyasi bir kişiliği olmasa bile o yaşta bir adamı bu şekilde tartaklamak ahlak dışı

0|0
    0|1
    • babam aklımna geldi ya 65 yaşındaki adama nasıl vurulur bide bu şerefsizin 65 dosyası varken serbest bırakılmış bugun inanılmaz .

• Acıyorum insanlara !

0|0
    0|0
  • supreme katılıyorum tayyibe çakaymış bir tane

0|0
    0|0
    • bahçeliye yapabilirmiydi aynı şerefsizliği ?

Erkekler Ne Diyor 11

• Atabilirdi ve aynı şeyler olurdu.

0|0
    0|0
  • Bu olay tekrar AKPlilerde namus, seref, ahlak ve akil kavrami olmadigini kanitladi.

daha birkac ay önce bir AKPli vekil, mecliste bir CHPli vekille saldirmisti.

AKPlilerde ahlak yoktur, AKPlilerin hayvanlardan bir farki yoktur, bunu herzaman bu olaydaki gibi kendileri gösteriyorlar.

Not: O saldiran kisi ceza yemeden serbest birakildi, iste buda AKP adaleti. Iste bu ileri demokrasi.

1|1
    0|2
    • nasıl bir yargı hukuk adalet sistemimiz var ya adam ülkenin genelinde %30 kısıma hitap eden birisi ve bunu yumruklayan hemde 56 dosyası olup yumruklayanlar dışarıda.

• sen o yumruklayan şerefsizden daha fazla hata yaptın şimdi objektif düşün

• cevabımı ve yorumlarımı okuduysan ben o yumruklayan şerefsizede bu olayı onaylayan ve sevinen şerefsizlerede karşıyım görüşü ne olursa olsun madımak olayındada maraş olayındada dersim olayındada rize van trabzon ağrı musul kerkük 12 adalar batum batı tarakya olayı kadar ciğerim yandı yani demem o ki insanların canının yanmasıyla her kim seviniyorsa hepsi aşağılık şerefsiz insanlardır.

• bunun kılıcdaroglusu erdoganı bahçelisi yok.

sevmesen bile onu sevip inanan insanlar var. ona attığın yumruk onlara da atılmış olur ve cezası da en ağır olmalıdır.

0|0
    0|0
  • Bi AKP'li olarak cevap veriyom ilk öncelikle çok iyi oldu vallaha içime su serpildi :D

gelelim bahçeli mevzusuna o mecliste en son dayak yiyecek adam 1.erdogan 2.bahçeli

adamı gerdirirler valla

0|1
    2|5
    • bahçeliye yapabilirmiydi aynısını peki.

• ben hiçbir görüşe mensup değilim ama yapılan resmen şerefsizlik ulan adam babandan b üyüktür belki ülke genelinin %30una hitap eden birisi sen nasıl böyle bişey yaparsın resmen adilik ya.kendi babam göz önüme geldi kuran çarpsın.

• yapılamazdı mümkün adam olsaydı oda kendi partilisi yapıyo onu dışardan biri degil döven degil eksi verilince daha çok seviniyom demek ki ne kadar kişiye batıyo :D

• atamazdı kardeş ülkücü değilim ama ülkücüler adamın afedersin ebesini bellerler oracıkta iyi bilirim tanırım onları. en iyi cevap seçersen soruya giren cevabını alacak.

0|0
    0|1
  • Adamın zaten tek yumrukluk canı var. Bunu Yapan cahılın Bırı ıste. Hıc gerek yoktu

0|0
    0|0
  • yapabilir aynısını

0|0
    0|0
  • ne ıstıyorsun oglum ahcelıden

0|0
    0|0
  • bir ülkücü olarak diyorum ters yatırır düz s... o kadar birşey yapmayız yoksa :D

0|0
    0|0
  • atabilirdi.

ama o ülkücüler anasından emdiği sütü burnundan getirirdi

0|0
    0|0
  • ülkücüler anasının anüsünden çıktığına pişman ederlerdi o adamı içerde veya dışarda yaşatmazlardı

0|1
    0|1
    • ailesinide kaldırırlarmıydı

• ülkücümü kaldı hani nerde ben neden göremiyorum

• adres ver bütün ocak sana gösterelim kendimi ?

Yükleniyor...