Falla ilgilenenler tavsiyeye ihtiyacim var

Arkadaslar meraba oncelikle fala cok inanan bir insan degilim ama arkadaslarim aklima girdi ve cozemedigim bazi durumlar var o yuzden fal baktirmaya gidicem daha once kime gittiniz memnun kaldinizmi ? Istanbulda herhangi bir yer olabilir ama kadikoyde olursa cok daha iyi olur simdiden tesekkurler

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Buyrun Tarotman burada 8)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• elhamdülillah fala inanmam

kimseye de falcıya gitmesini tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • kuranda da incilde de yazar...şeytana açılan yol geniş ve düzdür diye...dikkatli ol!

0|0
    0|0
    • günah ama ciddiye aldıgımdan değil zaten makarasına bazı seyleri baskasının agzından duyup mutlu olmak için gitcem ..

• aman makarana sahip çık!unutma ki bu işler ince işler...karşına öyle biri çıkar öyle şeyler bilir ki aklın şaşar...aman diyim aman...

• bizim tayfun var yaw :D

0|0
    0|0
  • guzel arkadasım cozemedıgın seyler varsa fal baktırma dua et saygıllarr

0|0
    0|0
  • gittim arkadaslara uyup kadın o kızla evlenecen dedı 2 cocuk bılmemne pırt zırt kızdan ayrıldım 1 ay sonra ınanmayın bole seylele bırde nohut falına bakıyım mı dıyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben sana falcılık yapıyım bak gelicekde çok güzel şeyler seni bekliyor bir adam çıkıcak karşına seni mutlu edicek bazen zorluk yaşıcaksın ama en sonunda güzellikler senin olucak herşey senin çabana bağlı vs vs :)

0|0
    0|0
  • ben daha önce arkadaş zorladı ve kabul eim çok anlış ve büün hatalar öyle başladı sakın gime kazanan sen olursun zaen şirk çok büyük günah hatta yanlış hatırlamıyorsam şirkin affı yok

0|0
    0|0
    • günah ama ciddiye aldıgımdan değil bazı seyleri baskasının agzından duyup mutlu olmak için gitcem ..

• çözemediğin durumları falcı mı çözecek madem inanmıyon hiç gitme bence para tuzağı bunlar

0|0
    0|0
    • Gelecek hakkinda biseyler duymaya ihtiyacim var parasinda degilim 40 liraya kadar gozden ckardum fazlasini vermem. Vermiskende degsin istiyorum

• mutlu olacağın şeyler söyleyim sana gelecekle ilgili o zaman sen bana ver parayı :D

Yükleniyor...