Bakırköy-Yenibosna otobüsüne bugün saat 8 civarı binmiş olan erkekler bir bakınız :)

Uzun boylu gayet yakışıklı bir erkek bugün otobüste yanıma oturdu, ve malesef ki bir kaç durak sonra inmem gerekiyordu.

ben inmek için ayağa kalkınca boynumdaki çantam bedenimden süzüldü ve ayaklarıma düştü, tam bir rezillik yani, ayaklarımı çantanın kolunun içinden çıkarttım, ve çocuk eğilip çantamı bana verdi, sürekli bir gülümseyiş, bir yakınlaşma hali mevcuttu zati :) telefonuyla oynuyordu ama numarasını alamadım.

sonra da indim. belki bir ihtimal buradan biridir diye düşünüp sormak istedim, burada mısın ? :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• son pişmanlık fayda etmiyooorrr.. numaranı vereydin keşke, bir durak sonra inseydin.. değmez miydi sence.. şimdi aahh çekiyorsun :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Vay be. Demek ki otobüste 1-2 gülümseyince artık kızlar buradan soru sorup yoklama yapıyor :p

0|0
    1|0
  • Hee bendim o :) koskaca istanbul.. Onbinlerin binip indiği koca metrobüsteki birini burda bulmayı umuyosun ya sevgiki kızım allah akıl fikir versin :)) çevrende yakışıklımı yok ? onlarca delikanlıyı harcarsın gidip metrobüstekinin peşine düşmüşün yaa allah seni bildiği gibi yapsın :P umarım bulursun yinede... :)

0|0
    0|0
    • metrobus degil otobus.

• olsun yaa ne farkeder bulabilme ihtimalinin yüzdesini kendinde biliyosun. :)

• Hani kızlar dış görünüşe önem vermezdi ? Sizi siziiii.

0|0
    0|0
    • belki baska kizlarin begenmeyecegi bir tipti, ama kesinlikle benim kafamdaki "malum" kisiydi o :)

• Sen bugün Mecidiyeköy-Rumeli Hisar üstü otobüsüne bin bende binicem :)

• toplu taşımayı bıraktığım günden beri böyle anları özler oldum:)

0|0
    0|0
    • zenginim diyosun.

• hayır patronumla beraber gidip geliyoruz işe

• istanbuldaki toplu taşımaların tam bir rezalet olduğunu 5 yılda anladım gerekirse kendi arabamla giderim yine onlardan birine binmem. yoksa istanbul kartım bile var yani sıkıntı yok:)

• O arkadaşı bilmemde bugün saat 3 gibi 21U hattında kadıköy rıhtımda otobüsün içindeki kadınların kavgasını ayıran erkeği arıyosanız o burda :D :D

0|1
    0|0
  • Ah çirkin olmasaydın numaranı alcaktım.

0|0
    1|0
  • dağılın esas adam geldi..

0|0
    0|0
  • 98 B otobüsümü bu otobüs:)

0|0
    0|0
  • daha önce de woffile cı muhabbeti vardı o kız geldi aklıma

0|0
    0|0
  • kesin burdadir aramaya devam et :)