Okumuş mu görmüş mü daha bilgilidir?

Okumuş mu görmüş mü daha bilgilidir? ne adamlar var okuma yazması yok profesörlere bin çekecek yeteneklere donanımlara sahip o yüzden görmüş diyorum ben.

• Okumuş
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Görmüş
    100% (2)0% (0)100% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gördüğünü okuyan, okuduğunu görebilen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kimden okuduğun ve ne açıdan gördüğün de önemli sanıyorum. Bazı şeyleri okumak bir başkasının anlattıklarıyla dünya görüşü edinmekle eş değer. Sadece okumak yeterli değil gibi. İkisi de gerekli. En güzeli sentezi.

0|0
    0|0
  • 1 yıl öncesinde iş hayatına atılmış birisi olarak söylüyorum. iş arkadaşlarımın çoğu lisans mezunu. çevremde çok sayıda mühendis, mimar tanıdığım var. eğitimden kastımız okul eğitimiyse bu tek başına yeterli değil. görgülü olmak inanın o kadar farklı ki... bunu ne, diplomaya, ne de çok yer mekan görmeye bağlayabiliriz. elbette etkisi çok. ancak tek başına yeterli bir etken değil. okul eğitimi almayıp, kendisini çok güzel yetiştirmiş, konuştuğunda hayrınlıkla seyrebileceğiniz insanlar var. egosu tavan yapmış, üniversitenin kendisini adam edemediği sayısız insana çok çok ağır basar onlar.

0|0
    0|0
  • ikisi de

.

0|0
    0|0
  • Yaşamış olan ve yaşadıklarını yoğurmuş olan

0|0
    0|0
  • ne okuduğuna ve ne gördüğüne bağlı.ama çok okuyan değil çok gezen bilir,daha doğrusu teoride kalmamak lazım pratiğe dökmek lazım

0|0
    0|0
  • Görmüş

0|0
    0|0
  • görmek önemli tabi

0|0
    0|0
  • belli olmaz hiç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2