Azerileri nasıl olarak tanıyosunuz? İyi mi kötü mü?

Azerileri nasıl tanıyosunuz

Iyi mi kötü mü ?

0|1
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• O ülkede 4 yıl kaldım.

Nereden baktığına bağlı . Geleneksel insanları var bir bölüm. Modern görünümlülere tahammül edemiyorlar.

Genel olarak bizden pek farkları yok . Heyecanlı sıcakkanlı insanlar. Onlar da türk sonuçta.

Matematikte ve sayısal derslerde bizden ilerideler. Sayısal bölümlerin çoğunda kafkas ülkelerinden gelen dili bizimle yakın olduğundan azeri hocalar ders anlatır. Hatta trt 4 te derse denk geldiyseniz oradaki bir hoca da azeri kökenlidir. Tus sınavının türkiye 1. ve 2. cisi azeri vatandaşıydı hatırlar mısınız bilmem.

Çok şeyler anlatılabilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Azeriler hakkında kötü duyumum olmadı hiç.

cut.

0|0
    0|0
  • iyidir tabıkı akıllı konusmaları guzel calıskan kızları guzel bakımlı oluyor :)

0|0
    0|0
  • Genelleme yanlış olur.

0|0
    0|0
  • İyi...

0|1
    0|0
  • turizmciyim azerileri severim ve tanırım ama ahıska türklerine müthiş bir zaafım var onları bambaşka severim.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • valla pek iyi bir imajı yok bende :( ama belki azerbeycandakiler iyidir buradakiler biraz sıkıntı :)

0|0
    0|0
  • Şahsen iyi tanıyorum

0|1
    0|0
  • tanımıyorum -,-

0|0
    0|0
  • Her millette olduğu gibi onlarında iyisi kötüsü mutlaka vardır.

0|0
    0|0
  • Ben Azeriyim Türklerden bence tek tük farkımız var oda herkesin bir çetisi olur ;)

0|0
    0|0
  • azeriler çoğu efendi insanlar diye bilirim

0|0
    0|0
  • çok severim canları, gidecem fırsat bulunca Baküye.

0|0
    0|0
  • genel olarak ıyı

0|0
    0|0
  • kardeşim şunu söylemem gere Azeriler kendine yeni bir taraf bulsun anında adam satar o denli diyorum

0|0
    0|0
  • Azeri değil Azerbaycan Türkü.Oğuzun/Türkün dibidirler.benim yaşadığım yerde çok var gayet iyi/akıllı adamlar.

0|0
    0|0
  • insan olarak tanıyorum. iyilik konusunda oek bişey söyleyemeyeceğim. siyah saçlı 80ler türkiye sinin insanlarına benziyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...