Aklından Bir Sayı Tut -John Verdon

Okuyan var mı arkadaşlar aranızda ne düşünüyosunuz bu kitap hakkında ben yeni bitirdim de.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Rasyonalizm ve realizm düşüncelerini kitaptaki karakter üzerinden biz okuyuculara indirgeyen güzel bir eser. Yazarın arada yaptığı anlık şaşırtmalardaki eksikliklerini yazar da kabullenmiş. Ama bu denli güzel bir kitaba gölge düşürecek bir hata değil bizce. Okumayanlara önerebiliriz.

0|0
    0|0
    • Şaşırtma konusuna kesinlikle katılıyorum ama sonunu daha trajik bekliyordum ha sorsan daha iyi ne olabilirdi diye bilemiyorum kitabı asla beğenmediğim kötülediğim yok ama o sürükleyici hikayede anlatımdan sonra beklentimi karşılamadı

• Ters psikoloji yapmaya çalışmış aslında yazar da geniş çaplı düşünmediğinden okurları tam olarak yakalayamadı herhalde

Erkekler Ne Diyor 4

• olasılıksız ve o beklıyorlar ne zaman okuyacaksak:(

0|0
    0|0
    • Galiba bu iki kitabı birlikte alıyor insanlar hep bende de şimdi sırada olasılıksız var

• aynen oyle oldu benımkıde:))) o kalın oburu dıgerınden kalın,bıde okudugum kafamda kalmıyor bu ara,oyle olunca tadı yok.. bı baslarsam dumduz gıdecegım ama:)

• Aynı kalınlıkta ikiside biri 470 diğeri 475 sayfa :D pek fark yok yani ama gerçekten çok garibime gidiyor bu iki kitap hep birlikte alınmış kaç oldu karşılaşıyorum

• Okuduğum en iyi kitaplar arasında diyebileceğim bir kitap gerçekten güzel bir olay örgüsü var böyle romanları seviyorsan eğer Ahmet Ümit - Beyoğlu'nun En Güzel Abis sini okumanıda tavsiye ederim biraz natüralist bir kitaptır fakat bence güzel.

0|0
    0|0
  • Kac zamandir erteledigim kitapti.210.sayfadayim.surekli merak icinde birakiyor guzel kitap.

0|0
    0|0
    • Madeleine lavaboya gidip,çay poşetini aldı ve göstererek çöpe attı.:)

Henüz sonunu bilmiyorsun meraklanmaya devam:)))

• Illa okutcan yani. Okumasam rahat edemicem artik :D

• Birazcık oku merak etmiyo musun sonunu

• güzel mi ? öneriyorsan okuyalım bizde ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Okuyalı epey oldu.

Bu tarz kitapları sevmiyorum. Ama idare eder. Hiç yoktan bir çırpıda okunuyor, sıkıcı değil.

0|0
    0|1
    • Evet oldukça sürükleyici ama sonunu daha trajik bekliyodum açıkcası

• çok beğenmiştim. özellikle kardaki ayak izleri bölümü çok ilginç ve sürükleyiciydi.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum Dermot tam bir pislik :D

• 2 yıl önce okumuştum sayıları nasıl bildiğini söylemiyordu yanlış hatırlamıyorsam

• Evet söylemiyor o yüzden sonu çok basit geldi bana

• kitaplığımda öööylece duruyor kaç aydır bir başlayamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...