Kızlar neden Leon filmini sever?

leon filmi diyince biraz garip oldu ama neyse. var böyle bir şey. kız online profillerine film listeleri var. işte 50 first dates, eternal sunshine.. vs arada bir tane leon. leon aksiyon filmi genel konu itibariyle.ne alaka değil mi?

Güncellemeler:
ben kızlar aksiyon filmi sevemez demedim :) niye leon dedim ? genelde aksyiyon olarak sadece leon filmi oluyor listelerdeki o kadar film arasında
kızlar aksiyon filmi sevmez duygusal film sever diye genelleme yapaz mıyım? en basit genelleme bu ya. kızlara küçükken barbie-ken filan alınır erkek çocuklara kılıç-silah

not: sevenleri kınamıyorum sadece böyle bir genelleme var bence.

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• alaka sahiplenilme içgüdüsünde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• her kadın çocuk gibidir. birileri kendine sahip çıksın ister. leon da mathilda'yı yalnız bırakmıyor, ona sahip çıkıyor. onunla ilgileniyor. hatta mathilda mutlu olsun diye kazık kadar katil saçma sapan oyunlar oynuyor. tekrar ediyorum: "mathilda mutlu olsun diye"

evet bizi çocukmuşuz gibi sahiplenin, bizimle ilgilenin, ama asla çocuk muamelesi yapmayın. aha da mesaj

1|0
    0|0
  • üçünü de izledim.ne olmuş kızlar romantik-komedi dışında film izleyemiyor mu?aksiyon-macera filmlerinin tapusunu erkeklere mi verdiler.

0|0
    0|0
  • Ama genelleme yapamazsın bu konuda senin denk geldiğin kızlar aksiyon olarak sadece bunu izlemiş. Ben bu kitlenin içinde olmadığım için tepki gösterdim.

0|0
    0|0
  • Kızlar illa duygusal film mi sevmek zorunda aksiyon filmi sevemezmiyiz bence çok güzel filmdi Leon diğer saydıklarını da izlemedim daha önce.

0|0
    0|0
  • Leon zaten cok iyi bir film.Mathilda karakteri de eklenince,kizlar daha cok seviyor olabilir..

Ayrica kizlar aksiyon filmide sevebilir.genelleme yapamassin.

0|1
    0|0
  • Ben Leon'a sadece aksiyon filmi olarak bakmadim. Aglamistim hatta baya da, insan aksiyon filminde aglar mi? Film gercekten guzeldi.

1|0
    0|0
  • Ben senin bildiğin kızlardan değilim o zaman

0|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum

0|0
    0|0
  • leon ne demek desem taşlanırmıyım:(

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • ben izlemedim ben bu saydıklarının hiçbirini izlemedim

0|0
    0|0
    • ikisi duygusal film ama senaryoları enterasan o yüzden genelde favori filmler de oluyor. leon ise başka bir şey. onu sordum zaten.

Erkekler Ne Diyor 7

• Reelde böyle bir şey olsa adam ağır pedofili damgasını yer. Buradan Leon'a sesleniyorum. Az iki dakka adam ol.

1|0
    0|0
  • mathilda sebebiyle olabilir.

özdeşleşme ve katharsis durumu.

ayrıca sağlam film hani sadece kızlar da değil herkes beğenir normaldir.

0|0
    0|0
  • o dediklerinin hepsi benimde favori filmlerimdir, yoksa bende mi bi gariplik var?

0|0
    0|0
    • dur şimdi iş çıkarma başımıza bende severim onları :)) ama yanında jason statham dir nicholas cage dir aksiyon sinemasının saygın isimlerinden filmler de var :)

• kadınlar neyi beğeneceklerini bilmiyorloar ... adam ağı şizofren hatta birazda asosyal ... kadınlar işte .. dedim ya kadınlar işte

0|0
    0|0
  • Leon sadece aksiyon filmi değildir ki.

0|0
    0|0
  • elimde saksı taşıyorum. yanımda sevimli bir çocuk veya hayvan gezdirmekten daha çok iş yapıyor <3

0|0
    0|0
  • E güzel film de ondan yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...