Degisik tatlar dener misiniz ?

Degisik tatlar denermisiniz en ilginc yediginiz yemek neydi ?

Mesela Cin mutfagi hakkinda ne düsünüyorsunuz ?

Gecen televizyonda bir belgesel izledim Cin de okullarda idrarlar toplanip yumurtalar haslaniyor du ve bu idrarda haslanmis yumurtalar peynir erkek gibi satiliyordu :-)

link

link

1|0
11|28

En İyi Erkek Görüşü

• hatun ben çinlileri sevmiyorum ne zaman çin ile ilgili yemekli bişeyler görsem duysam aklıma canlı canlı yedikleri ahtapotlar canlı canlı yedikleri balıklar kedi köpekler geliyor beyaaaw :(

0|0
    0|0
    • Igrencler ya nasil mideleri var aklim almiyor

• an itibari ile cepten yazmaktayım... nasip be hatun bakalım kader bize neyi verecek...biz böyle çalışıyoruz ama bakarsın da karderimizde başka bir yerde bambaşka bir iş vardır kim bilir :) gözlerinden öperim

• Allah hayirli olani yazsin kaderimize helal para kazanalimde ne is olursa olsun dimi , bende öptüm ellerinden :-******

Erkekler Ne Diyor 27

• guzel soru olmuş 5 yıldız:) ben degısıklıgı sevmıyorum,yenı bırsey tatmak benım ıcın gercek anlamda ızdırap,belkı tatlılarda... yemeklerde asla..iyimi bu? değilll:(

0|0
    0|1
  • Agzımda bir tat bırakıyorsa,kalbimde bir kıpırtı yaratıyorsa lezzet olarak tarif edilmez,hoşuma gider, ama bu çinlilerin kültürünü uzaktan bile izlemem, uzaylı gibi geliyor bunlar,

0|0
    0|0
    • Izlenecek gibi degiller ekmek disinda herseyi mideye indiriyorlar :)

• dikkat etmek lazım,bir anda bizide indirmesinlerde,timsah iştahı var bunlarda,

• Off idrarlı yumurtamı ya neden ağzımızı sulandiriyisun apla ya olsada yesek ha ayrıca kızarmış fare kedi köpek ne varsa donatın masayı kapatıyorum restorantı

Ayrıca cin mutfagini sevmemmi tabiki değişik tatlari demeyide çok severim mesela en son cine gittiğimde acliktan ölüyodum beni zor kurtardilar Allahtan ara sokakta bir yerde sansima lahmacuncu vardida iki acili yedim ustunede bir kunefe falan öyle yırttık kendime geldim

1|0
    0|1
  • evet denerim ama genelde pişman oluyorum...galiba lezzet konusunda bizim mutfağımız dünyada 1 numara.. tabi oldukça yağlı olduğu içinde memleket insanı balık etli kıvamında oluyor hep:) çin mutfağı hiç bana göre değil ama Meksika yemeklerini beğenirim...

0|0
    0|0
  • hıç yemek nasıp olmadı yememde bunun daha kotusu var vıetnamda 17 -18 gunluk kuluckadan alınıp oyle lop dıye yutyorlar , en ılgınc yemek se akvaryumdan balık secer gıbı tımsah seçıp onu yemek oldu ve bayagı lezzetlı ıdı :))

0|0
    0|0
  • değişik tatları denerim hatta tatilde ahtapot yemiştim eşim bana yaratık gibi bakmıştı tabi yukarıdaki kadarına gelemem ayrıca iyide yemek yaparım

0|0
    0|0
  • Dün eskişehir de bir köfte türü yemiştim ismini unuttum ne idi ya.. et suyu ve tereyağ,salça ile terbiyelenmiş hoşuma gitmişti fakat ağırdı biraz.. annem çinliler benden uzak dursunlar.. Türk mutfağı birazda akdeniz mutfağı gerisi boş..

0|0
    0|0
  • Tabiki temiz ve iyi bir kadının elinden her gavur mutfa yenir

0|0
    0|0
    • Neden pişmanlık duyayım ki? Renginden, kokusundan, görüntüsünden hoşlanmadığım bir yemeği denemem, denemediğim için de pişmanlık duymam.

• değişik tatlar değilde

yenilikçiyim ben

değişik şeyler denerim.

:D

0|0
    0|0
  • çin mutfagı nedir yav köpek ve prinç yiyo salaklar ben Türkiyemin lezzetleriyle mutluyum

0|0
    0|0
    • Sen ne bilirsin agzinin tadini

• O göbekle nasil cankurtaransin anlamis degilim , erit bari turisler gelmeden millet koca göbekli türk görmesin fit ol fit :))

• guclu kollarim ve gogsumu goren gobegime bakamiyo zaten asdfghhjkkll ;-)

• değişik tatlar denemeyi severim ama değişik derken o kadar da değişik değil tabiki :DDD

0|0
    0|0
  • Tabi, biz evde zaten tencerelere işiyoruz

0|0
    0|0
  • Kaburga dolması yemiştim çok beğenmiştim mırra içmiştim hoşuma gitmişti sıcak süryani şarabı içmiştim bayılmıştım

0|0
    0|0
  • Türk damak tadında baska denemiyorum

0|0
    0|0
  • sonuçta biz onların yediği şeyleri iğrendiğimiz için yemiyoruz yesek belki çok güzel tadları olabilir olamaz mı yani şimdi bunlar niye yesin ki yoksa bir açıklaması olmalı

0|0
    0|0
    • Aciklamasi varda ne bileyim insanin midesi nasil ceker o yumurtayi

• mesela bizde var havyar, balığın yumartasından gelen birşey sonuçta onu yiyoruz mesela kokoreç hayvanın bağırsağından yapılan birşey oradan birçok kişi b*k geçtiği için yemez bir kaç tane daha vardı ama

• İlginç

0|0
    0|0
  • sende aldınmı yoksa.

0|0
    0|0
  • hemen her gün mangal yapıyorum her yaptığımda bir tutam bundan bundan eklerken bide bundan eliyim dediğim oldu herzamanda yemeklerde kullanadıgım bir yöntem vardır ama bu bir sırdır

0|0
    0|0
  • parmesan peynirli risotto olabilir mesela tadı güzeldir .

0|0
    0|0
  • değişikliği sevmem

0|0
    0|0
  • bende dölün içinde kızarmış patatesi çok severim :)

0|0
    0|0
  • sadece bişeyi düzeltm ekmek :)

0|0
    0|0
  • Ohh miss yerimm :))

0|0
    0|0
  • Bak olmadı şimdi canım çekti :/

0|0
    0|0
  • Pok yesinler m.k,iyy

0|0
    0|0
  • cok tesekkur ederım bıldılendırme ıcın nasıl bır iştahım acıldı anlatamam :)

0|0
    0|0
  • Severim diyecektim

Okuyunca vaz gectim ;)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...