Kılıçdaroğluna yumruk atılması hakkında ?

ne olursa olsun bir partinin genel başkanına atılan yumrugu lanetliyorum,kınıyorum peki bu yumruk atan kişiler devlet bahçeliye niye yumruk atmayı denemiyor neden bahçeli değilde kılıçdaroğlu?

• Devlet bahçeliye atamazlar çünküüü
    100% (1)100% (1)100% (2)Oy Ver
  • Kılıçdaroğlu ile bahçeli bir değil ondan sebebi ise.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Genel başkan oldukları halde birbirlerine demedikleri sözler kalmadı.

Bir çocuk edasında ağır hakaret dolu sözler ediyorlardı birbirlerine.

O yüzden böyle bir sonucun olması çok şaşırtıcı gelmedi bana.

0|0
    0|1
  • ülkücüler o adama ne yapar biliyo musun ? :D

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana.

1|0
    1|0
    • bu şerefsizlik resmen 65 yaşındaki bir adama vurmak hangi erkeklik kitabında yazar? ben hiçbir siyasi parti mensubu değilim ama yiyorlarsa bahçeliye yapsınlar aynısını oçler?

• yazık adama ya:(

ben mezhep farklılığından dolayı olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • bu şerefsizlik resmen 65 yaşındaki bir adama vurmak hangi erkeklik kitabında yazar? ben hiçbir siyasi parti mensubu değilim ama yiyorlarsa bahçeliye yapsınlar aynısını oçler?

• Hayret bn sarigul atar diyodum ilk yumrugu :) malum sarigul sever adam tartaklamayi :)

0|0
    0|0
    • soruma cevap

• Cunku devlet bahceliyi dovenleri turkesciler tenhada kistirir :)

• dötleri yemez işte onun için kılıçdaroğluna yapıyorlar öyle.

• Aynı şey tayyip erdoğana atılsaydı güzeldiniz. neyse haketti öyle iftira atmaya devam ederse Allahta belasını verir'

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kılıçtaroğlu yumruk yemiş kınıyorum. lakin sonraki cümleni anlamadım, devlet bahçeliyi niye yumruklamıyorlar derken? şiddetin tümüne toptan karşı çıkmamız gerekmiyormu?

1|0
    0|0

• ben o adamın oraya kadar nasıl geldiğini daha çok merak ediyorum..şiddeti kesinlikle kınıyorum her türlüsünü..özür dilenmesine gelince de siyaseten atılan bir adım olarak görüyorum..samimiyetten yoksun olacağı hepinizin malumu..aklıma birşey daha geliyor ama " eğer gündemi değiştirmek için yapılan bir hamleyse " ya da sağduyuya davetin ilk adımlarıysa bunlar ; ehh hayırlısı diyelim

0|0
    0|0

• Zaten sözün bittigi yerde kavga baslar. CHP ilk defa siddet kurbani olmuyor, daha birkac ay önce baska bir CHPli millletvekiline saldirmislardi AKPliler.

Sözlen ve akillan yenemiyorlar CHPyi, hayvanlar gibi kuduruyorlar.

1|1
    1|1
    • bahçeliye niye saldıramıyorlar?

• Sandıkta yeniyoruz o CHP ye yeter .

• Nerde yeniyorsunuz ? Secimlerde nasil hile yaptiginiz ortaya cikti bilem.

Esas kazanan CHP olduguda ortaya cikti.

Kafan basmadigi konulara kanisma , AKPli bacim.

• anti cehepelıyım ama yapılan bencede çok ynlış kınıyorum

1|1
    0|2
  • demek ki adamın korunmasında zaaf var.

0|0
    0|0
    • bahçeliye yapabilirlermi bunu ?

• bence hiç kimsenin dötü yemez bahçeliye öyle yapmaya mhp tabanını herkes biliyor ölüsünü bulamazlar orada,kılıçdaroğlu ve solcular kaba kuvvet açısından zayıf oldugu için böyle bişey yeltenmişler kesinlikle.

• alperenler ülkücüler fenadır tabi solculara göre.

• kımseye atılmamalı

0|0
    0|0
  • zaten bir yumrukluk canı vardı 2 tane atmışlar bir daha kendine gelemez

2|0
    0|2
    • soruma cevap ?

• benim siyasi görüşüm hiç birisiyle uyuşmuyor

• aynen benim gibisin.

Yükleniyor...