Bakalım 6. hisleriniz güçlümüymüş test edin :)

En fazla puan 50, benim 40 çıktı :))

sonucu paylaşmayı unutmayın :)

Güncellemeler:
çok pardon :)

link

0|1
8|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• 34 müş iyi anlıyomuşum demek :)

1|0
    0|0
  • 22 çıktı hem puan düşük hem cevap kısa

1|0
    0|0
  • 16-30 arası 28

0|0
    0|0
  • 37 cikti

Tebrikler! Siz tam bir insan sarrafısınız. İnsanları çok iyi tanıyorsunuz. Ya sezgileriniz çok güçlü ya da karşıdan gelen mesajı direkt alıyorsunuz. Bu kadar geniş bir sosyal çevreniz olmasına şaşırmamak gerekiyor. Ancak bu yeteneğinizin tehlikeli bir hal almamasına dikkat edin. İnsanlarla konuşurken onlara bir psikolog edasıyla yaklaşmayın.

0|0
    0|0
  • 35 çıktı.

İzmirli olmak böyle bir şey^^

0|0
    0|0
  • testi göremedim...

0|0
    0|0
  • 34 çıktı banada ama 9. soruya itiraz ediyorum :D aynısını ben yaptığımda sallamamıs oluyorum insanı

0|0
    0|0
  • 32 puan.

yalnız 9. sorunun puanlaması çok saçmaymış. onun daha yüksek puanlı cevabı "a. Sizi can kulağıyla dinliyor." olamaz.

0|0
    0|0
  • 48 .

0|0
    0|0
  • içgüdüsüm 75 çıktı :)

0|0
    0|0
  • Ne kadar saçma :D Ne alakası var ki :D

0|0
    0|0
  • hissediyorum evet evet benimki 50 içgüdülerim öyle diyo -.-

0|0
    0|0
    • linkteki yorumlara baktım son yorum 2006 yılında atılmış piiiiiyuuuv tarihi eser la bu soru -.- dsadsd

• 48 puan çıktı hoca 2 puan vermedi :/

0|0
    0|1
  • 37 sanırım fena değil.

0|0
    0|0
  • hani nerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 45 çikti.Dudaklarini yalayan birinin zihninde birşeyler resmettiği doğrudur ama o resmettiği şey b şikkidir.Dolayli yoldan bildim.Aferim 50 puan bana -.-

1|0
    0|0
  • Tebrikler! Siz tam bir insan sarrafısınız. İnsanları çok iyi tanıyorsunuz. Ya sezgileriniz çok güçlü ya da karşıdan gelen mesajı direkt alıyorsunuz. Bu kadar geniş bir sosyal çevreniz olmasına şaşırmamak gerekiyor. Ancak bu yeteneğinizin tehlikeli bir hal almamasına dikkat edin. İnsanlarla konuşurken onlara bir psikolog edasıyla yaklaşmayın.

0|0
    0|0
  • 24 cikti benim :( demek ki insanlari iyi tahlil edemiyorum

1|0
    0|0
  • 36 çıktı bana

0|0
    0|0
  • Tebrikler! Siz tam bir insan sarrafısınız. İnsanları çok iyi tanıyorsunuz. Ya sezgileriniz çok güçlü ya da karşıdan gelen mesajı direkt alıyorsunuz. Bu kadar geniş bir sosyal çevreniz olmasına şaşırmamak gerekiyor. Ancak bu yeteneğinizin tehlikeli bir hal almamasına dikkat edin. İnsanlarla konuşurken onlara bir psikolog edasıyla yaklaşmayın.

0|0
    0|0
  • 45 net:)gayet ıyıyım

0|0
    0|0
  • 30 çıktı. :)

0|0
    0|0
  • 6. hissim kuvvetli ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...