Hangi dovus sanatı daha iyi ?

Arkadaşlar ben 1.82 boyunda 58 kiloyum baya zayifim biliyorum 18 yaşındayım dovus klubune yazilacagim ama hangisi bana daha iyi gelir bilmiyorum ama muaY thai yi düşünüyorum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun zaman Shotokan Karate, Muay Thai ve Kick Boks yaptım halada yapıyorum. İçlerinden en etkilisi Muay Thai'dir. Babam Türkiye Kung-Fu şampiyonu. Ama Muay Thai kadar etkili olmuyor buna emin olabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Wing Chun ve Escrima yapıyorum.. Uzun süredir çalışıyorum eğitmenliğimi de alalı 2 yıldan fazla oluyor. Şiddetle tavsiye ederim Wing Chun u

0|0
    0|0
  • zamanında çok dayak yiyen biri olarak sana tavsiyem dövüş öğrenmekten çok tatlı dil kültür her insanı alt etmeye yetiyor.

0|0
    0|0
  • MMA BJJ bunları araştırda direk bunlardan başlıyamazsın alt yapıdan kick boks'dan başlıyarak ilerliye bilirsin güreş de favorimdir iyi güreşen insanlar kolay kolay yere yıkılmaz ve haddiden fazla güclü olurlar.

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem karma dövüş sanatı olan MUAY THAİ en güzel dövüş sanatı sporudur. Aralarında en zevkle , sıkılmadan yapabileceğin spordur.

0|0
    0|0
  • tabi ki kung-fu :D

0|0
    0|0
    • Muay Thai kadar işe yaramadığını bizzat Kung-Fu'cu ile dövüşerek anladım

• KICK BOX dene ben boks lısansım varda karma dovus sanatları daha ıyı

0|0
    0|0
  • Jijutsu

0|0
    0|0