Ahmet Kaya'yı dinler misiniz?

Ahmet Kaya'nın şarkılarını sever misiniz, dinler misiniz? Ben çok severim, çok hoş bir sesi var. Bazıları siyasi görüşünden dolayı dinlemez. Siz dinler misiniz?

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Şu hayatta binlerce insana yapılan haksızlıkların en büyüğü Ahmet Kaya ya yapıldı bence. O gü n orda onu yuhlayanlar şimdi günah çıksrmaya başladılar ve şarkılarına gelince Ahmet Kaya ile güler onla ağlarız :) kişiliği açık sözlülüğü ve insanlığıyla gerçekten süper bir insan bunu sana 1 2 yerde okuduklarımla anlatmıyorum :) bir sorunada ben cevap vermek istedim hukukçu arkadaşım :)

1|0
    0|0
  • Müzik evrenseldir .. Onun gibi şuan şarkı yapan yoktur ben o zaman onna bunları yapanlara lanet ediyorum şimdi yaşasaydı o şimdi neler yapmazdıki o zamanki şarkıları böleyse şuankini hiç düşünemezdim ona eskiden öyle yapanlar insanlar şuanda boş boş şarkılar yapıyor bunlar şarkı değil şarkı dediğin ağırlığı olacak ama bu ağırlıkta bunlarda yok ..

1|0
    0|0
  • O adama ün kazandırıp,elini ekmeğini veren,kasetlerini en çok satın alıp hayatını veren biz ülkücü kesimdik bu herkes tarafından biliniyor.Ama bizde bir söz vardır hayvan bile yediği kaba pislemezken Ahmet beyin yaptığı ortadaydı...

Kısaca eline ekmeğini aldıktan sonra ( Türkçü -Turancı -Ülkücü kesim sayesinde ) " Apoyu özledik " diyen,%90 nüfusunu Türk milletinin oluşturduğu bir ülkede sanki Bi' şey kanıtlamaya çalışıyormuş gibi bastıra bastıra" Ben kürtüm " diyen ( Ki elinde 5 kuruş para yokken ben Türküm denildiğide herkesçe biliniyor) .Fransaya gönderildiğin de Türk milletine " şerefsizlerin ülkesi" diyen ve daha sayamadığım bir çok şeyi bulunan ,bölücü Ahmet kayayı ne severim ne dinlerim bulunduğumuz ortamda da asla dinlettirmeyiz.

1|0
    1|0
  • Evet hoşuma giden bayaı parçaları var..

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • benden selam söyleyin o nazlı sevgiliye...

1|0
    0|0
  • sevdiğim parcaları var

1|0
    0|0
  • Yağmur yağar ıslanırsın vay aman

Güneş doğar kaybolursun vay aman

Ay ışığı der durursun vay aman

Yakamozsun sen...

1|0
    0|0
  • evet dinlerim

1|0
    0|0
  • dinlerim

1|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli dinlerim, mertliğin ağababasıdır. Duruşu bize örnek oluyor.

1|0
    0|0
  • Evet çok severim.

1|0
    0|0
  • hayatta dinlemem

1|0
    0|0
  • çok dinlerdim eskiden ama seviyorum hala

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2