Öfff :( Çok güzel kitapalr biliyorum toplam 50 lira ama alcak param yok canım sıkıldı..

Yaa cidden dellenicem okumak için o denli hastasıyım kitapalrın ve degeri 50 lira. Çok zor geçiniliyor günümüzde ondan dolayı alamıycam bu aylar 2-3 aya anca alırım bunları vee o zaman biterse diye korkuyorum çünkü bundan 2 ay önce alcaktım ve gittigidme bitti demişlerdi başka bayilerde belki vardır demişlerdi ve yoktu kısacası bitiyorlarda çok canım sıkkın ondan ve adlarınıda vermiycem bitmesinler diye.. Sizinde böyle çooook büyük olmayan istediginiz ama ulaşamadıgınız şeyler var mı? Yani üzülmeye degmez diyor bir yanım bir yanımda okumak için çıldırıyor adeta.. Bu tarz duygular yaşıyan kaç kişi var aramızda ?

Güncellemeler:
Yaa aman alcam ben 50 lira neye gitmiyorki zaten çok büyük para degil beee..

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• inetrnetten okumayı dene

0|0
    0|0
    • internette koymazlar böyle kitapları ergenler okumuyor sonuçta parasını basar alırım alla alla çok zor degil 50 lira neye gitmiyork izaten

• iyi aksamlar diliyorum sana :) tavsiyem id ve egonun zararlarına dair kitaplar oku biraz iyi aksamlar

• şurda ego ve id le ilgili gıdım bir şey yok arkadaş neyin tiribi bu yaa ben sadece çok felsefi dedigin için merak ettim adı ney diye okudugunun ki bilemden ölçememde.. Burda fakirim diyorum hala ego diyon yaa te allam :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Kitapları evlat edinin.

0|0
    0|0
    • biiiiir sürü kitap alası m var zaten baya sarılıp uyuru mben kitpalara o denli manyagıyımdır daaa hepsinin degil çook az serilerin falan ahastasıyım manyagıyım böyle yatagıma falan koya bilirim o denli manyagıyım kitapların..

• Para biriktirmen lazım.

• yetmezki.. o kadar çok kitap alırımki bir bıraksan uuuu bildigin manyagıyımdır yani meselaşu an biel bir 1000 liraya yakın kitap alcak arşivim var bu kirap yoktu 2 ay önce bitmişti yeniden basılmış ondan dellendim böyle birden heycanlandı mfalan :D :D

• Ah canım ya üzülme ihtiyacın olan 50 tl ise ben sana vermem bana ne, az yeseydin de kenara koysaydın.

0|0
    0|0
    • ahahah :D zaten almamki öyle huylarım yok benim çok şükür dilencek kadar düşmedik daaa :D :D

• Ama resmen talep eden bir tablo çizmişsin. Tutarı net olarak birkaç kere söylemen de böyle düşündürüyor, inatla kitap ismi söylememen de. Kitapları bulduğun yeri söylemedikçe kim gidip alıp bitirebilir ki.

Ne diyeyim, bol şans.

• 2 ay önce ögrenci maaşımı çekmiş mutlu kocabi gülümsememle d&r ye gittim içeri girdi mveee sagımı döndüm birde ne görüyüm kitap yok ? alllam kitap yok arama arama kasiyere soram vardı ama bitmiş heral falan bşaka bayilerimzide vardırlar tamam nerde o bayiler sorusuyla avm avm gezmeler.. Offf işkence dolu bir gündü.. Böyle birde kfc arayışım vardı benim oda ayrı işkenceydi benim için.. Ben böyleyim yaa korku oyunlarındada hep yanlış yoal dönerim falan :D

• Bi dönem olmuştu artık önemsemiyorum kitap falan okumuyorum çok boş bir olay..

0|0
    0|0
  • Aynı sorundan muzdaribim!

30-40 lira almak istediklerim. Sonra düşünüyorum bu parayla 2-3 kitap alırım. Kararsız kalıyorum, delleniyorum, ağlıyorum! Pöf!

0|0
    0|0
  • Kütüphaneye üye ol, her hafta değiştir, farklı farklı kitaplar okuma şansına sahip olursun.

0|0
    0|0
  • Kütüphaneye üye ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• nolcak sizin bu çulsuzluğunuz yahu paylaşmayın bari orda burada

0|0
    0|0
  • Kapının karşısındaki masanın, yanındaki kasanın, komidinin üst çekmecesine bıraktım 50 tl :/

0|0
    0|1
  • Kitapların adı nedir ?

0|0
    0|0
  • Korsan alsana 5-10 TL bisey oluyo en fazla :D

0|0
    0|0
    • yok yaa korsan kitaba karşıyım ben. Yani romancılıgı desteklemek lazım ve bu kadar sevdigim bir yapıtın korsanını almayı düşünmek bile küfürdür yazarına yaa.. Beklerim 1-2 ay ya da kıyarım parama alırım belli olmaz ama korsan almam

• Oyleyse pdf olarak indir,telefonda,pc de ya da tablette oku :D cok mu beleşciyim neyim.d

• dostum bu kitaplar öyle ergen kitapalrı olmadıgından alanlarda böyle liseliler olamdıgından korsana yönelik eylemelrde bulunmuyorlar

Yükleniyor...