Sandıktaki çeyizleri havalandıran bizden başka var mı acaba?

Arkadaşlar Numunelik bir Annem var ya bizden başka Sandıktaki Çeyizleri havalandıran birileri daha varmı acaba ?

Sandık boşaltılacak daneller , havlular, seccadeler, bas örtüleri, padıkler havalandırılacak , yaw havalanmasa ne olur sanki havasızlıktan solarlarmı ?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• el emeği göz nuru onlar açıp bakmak hoşlarına gidiyor.günlüğünü açıp neler yazmışım diye bakmak gibi bir şey.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• o sadece havalansın diye değil, arada açıp envanter tutmak içindir

1|0
    0|0
  • güzel bi adet:DDDDD

0|0
    0|0
  • babannnem bu arada abla sen sağlık memuru musun bana sağlığın bi mesleği ile ilgili bi bilgi lazım da

0|0
    0|0
  • Annem :D yengem 2 teyzem :D

0|0
    0|0
  • Annen birşeyler biliyordurda yapıyordur öyle, terbiyesizlik yapma

0|0
    0|0
  • :D :D :D kasik türk ailesi işte:D ilginç bir şekilde sararıyor onlar durdukça

0|1
    0|0
  • bahar mevsiminde yapar benim annemde yazlık ve kışlıklar yer değiştirir naftalin koyar

annenin üzerine gitme fazla

0|0
    0|0
  • havalanmasa

zamanla

kokar. canım

el emeği göz nuru var orda

0|0
    0|0
    • 3 aydan hesap etsek senede 4 defa cok degilmi ? bi yaz bi kis yapsak raziyim :) 5 sandik aciliyor ve bu sandiklar gittikce cogaliyor :))

• sana bir çeyiz yaptım bu gün yolldım rüzgarlaaaaaaaaaaaaaaaaa

• :) bir tane dahami aman Allahim :P

• var benim annemde..

0|0
    0|0
  • evet o yüzden naftalin falan atarlar nem rutubet vs. olur o yüzden.

0|0
    0|0
  • benim annem var biraz da mesaj vermek için çıkarıyor heral de :))

0|0
    0|0
  • bizim komşu havalandırıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sandık lekesi oluyor zamanla , ayrıca naftalinlendiği için havalandırılması gerekiyor arasıra ...

1|0
    0|0
  • Benim annemde öyle yapıyor birlikte açıyoz bakıyoz:)) küf tutmasınlar diye malum evde kalma yolunda ilerliyorumda:)))))))))))

1|0
    0|0
  • Annemde öyle yapar.:))

0|0
    0|0
  • Benim annemde her sene çıkarır tek tek havalandırır.

0|0
    0|0
    • ben her seneye raziyim :) annem her 3-4 ayda bir aciyor bana iskence yapyor :@

• heheh annem ev hanimi aman her ay istemem , vallahi her ay acilirsa evlenir giderim :))

• :) o kadar bıktırmış yani seni, neyse sabret sende artık.

• anneannem yapardı.içinde incikler boncuklar nişaanda giydiği elbise,küçükken oynadığı bebek,tarih çıkardı.çocukken onun sandığı açtığı zamanlara bayılırdım.anneanneme gidesim geldi.

0|0
    0|0
  • Annenin bir bildiği vardır. Boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...