Batman mi superman mi?

evet soru gayet açık. batman ise neden batman, superman ise neden superman?

0|0
1113

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Batsup man ? how is it going now? hey man Batsssssup? http://www.youtube.com/watch?v=7bF5XOhp4So

0|0
    0|0
  • Batman bizden bir isim :p

0|0
    0|0
  • superman tayt giyiyo :PPP :)) batman ağır abi ya :D kodum mu oturtacak tipten kesinlikle batman..

0|0
    0|0
  • Superman.nedenini bilmiyorum daha yakın hissettim.

0|0
    0|0
  • Batman :D

0|0
    0|0
  • batman bence daha havalı çünkü ^^

0|0
    0|0
  • batman daha hoş

0|0
    0|0
  • superman .nedenini bilmiyorum :d daha sempatikti sanrm

0|0
    0|0
  • batman cunku bilmiyorum :D havali ?

0|0
    0|0
  • Batman çok cool ya.

0|0
    0|0
  • Batman , daha havalı geliyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Batman çünkü süperman'in aksine amerikan bayrağının renklerini taşımayan nadir ünlü süper kahramanlardan biri, birde dc universal onlineda gothamda gezmiştim süpermanin şehrinden daha güzel :D

0|0
    0|0
  • Batman <3

0|1
    0|0
  • Batman

Savaşçı Olduğu İçin

0|0
    0|0
  • Temel reis

0|0
    0|0
  • Batman, arabası var :)

0|0
    0|0
  • batman çünklü daha bir gerçekçi.

0|0
    0|0
  • Açık ara batman çünkü Christian Bale hayranıyımdır :)

0|0
    0|0
  • süperman ;) adı üstüne yani süper :D bn çocukluktan beri supermani hep sevmişmdir

0|0
    0|0
  • @oeennn sorunu gordm takıp edersn msaj ataym konusrz

0|0
    0|0
  • ''the dark knight''

hakettiğimiz bir kahraman

0|0
    0|0
  • Çoğu kıyafete göre değerlendirmiş ama sadece Batman da değil marvel kahramanlarının hepsini de dahil edin en güçlü süper kahramna supermandır. En çok özellik onda vardır. Superman dünya üzerinde ki her sesi aynı anda işitir ona göre yardıma koşabilir. Superman gözle görülmesi mümkün olmayan nesneleri rahatça görebilir. Duvar arkasını insan içini kurşun hariç her şeyin arkasını görebilir. Superman dondurucu özelliğe sahiptir. Ağzıyla üflediği zaman güneşi dondurabileceği söylenir. Gözlerden x-ray ışını çakar. Bu ışının ısı miktarını güneş çekirdeğine kadar çıkartabildiği söylenir. Aynı zmanada kılık değiştirebilir tek bir gözlük takmakla kimliğini gizleyebilir. Dünyanın etrafını 14 saniyede tamamlayabilecek kadar bir hıza sahiptir. Hızlı halde iken büyük dağları rahatça kesebilir. Kuvvet olarak hulktan çok daha güçlüdür gezegenleri oynatabilecek kadar gücü olduğu söylenir. Ölümsüzlüğe yakındır sadece yeşil kroğtonitten ölür oda kendi gezegeninde vardır ve nadir bulunur. Onun dışında ölümsüzdür ve kurşunlardan patlamalardan hasar almaz. Bunları bir yerde okumustum :D

0|0
    0|0
  • batman çünkü güneydoğu anadoluda güzel bir ilimiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...