Arkadaşlar 40 bin TL sermayemiz var ve iş kurmak istiyoruz

ama aklımızda bir iş fikri yok sizce ne kurabiliriz ? bize biraz fikir verebilirmisiniz

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka hit parçaların çaldığı öğrencilerin takılıabileceği hafif bodrum tarzı bir yer yaparsanız tutar bence ama araştırmak lazım :D Malum herkes biyerlere kız atma derdinde :D İşletmesi de kolay arkadaş çevreniz falanda genişler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diğer arkadaşının yaşı kaç bence çevrenizde birine sorun senin yaşlarına yakınsa bir kaç yerden öneri alın ve dikkatli karar verin

0|0
    0|0
    • ikinci bir arkadaşım yok bizzat kardeşimle yapacağım babam bize bir fırsat sundu ve bizde değerlendirmek istiyoruz

• Bilen birilerine bir sor derim ticaretten anlayan 10 yıl deneyimi olan insanlara daha çok çevrenizde varsa piyasayı bilmesi özellikle önemli bence

• öneriler için teşekkürler

• bence çiğ köfteci olun hele bide battal bey olursa tamam şahsen biz haftada en az bir kez yiyoruz ve ne zaman gitsek hep içerisi tıklım tıkış dolu.adamlar 3 kişi ve bir garsonla çalışıyorlar dükkanda. dükkanda 30 -35 metre kare :) bence ideal iş hem dershanedeki arkadaşlarım hemde okuldaki arkadaşlarımla gidiyoruz iki yerde çok farklı yerler ve iki çiğ köfteci de tıklım tıkış dolu hep oturcak yer bulamıyoruz :)

0|0
    0|0
  • bulunduğunuz yerde en çok ne gibi mekanlara ihtiyaç var yaşadığınız yerin ihtiyaçlarına göre biyer açabilirsiniz

0|0
    0|0
  • 40bin e iş falan kuramazsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anca bakkal açarsın o paraya. Rahat on bin lirası sigaraya gider zaten.

0|0
    0|0
  • Ben demir işiyle uğraşıyorum ikinci kalite alır satardim şimdi ki yaptığım gibi

0|0
    0|0
  • franchising ilanlarını takip et illaki yakalarsın bişeler

0|0
    0|0
Yükleniyor...