Ehliyet için parmak izi

ehliyet için parmak izi almam lazım ınternetten randevu alacakmışım hangı adresten alabılırım?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Valla randevu felan bilmiyorumda.Direk karakola belgenle gidip alıyolar.Ehliyetide 1 hafta 10 gün felan içinde veriyolardı.Öyle hatırlıyom.

0|0
    0|0
  • randevu alman imkansız çunkü çok dolu direk emniyete git kimse olmuyo genelde orda 5 dk da halledersin işini

0|0
    0|0
  • iyi ki zamanında parmaklamışım :D yeni oluşturulan sistemler ilk deönemlerinde kanser eder insanı :D

0|0
    0|0
  • Ben direk emniyete gittim sıra falan beklemeden vermiştim Yenimi çıktı bu sistem ?

0|0
    0|0
  • Google'ye iem randevu yaz ordan alıcaksın

0|0
    0|0
  • randevu almana gerek emniyet sabah orda sıra veriyor

0|0
    0|0
  • trafik şubeye gidiosun sıraya girip alıosun öyle randevulu sistemi ilk kez duydum

0|0
    0|0
  • randevu felan almıyon sertifikanla beraber git direk emniyete orda yönlendirirler

0|0
    0|0
    • bugun gıttım 100 kısılık sıra vardı ınternetten randevu al dedıler randevusuzlara vermıolar

• allah allah valla bizim zamanımızda öyle degildi direk sertifikayla gidiyodun veriyolardı

Kızlar Ne Diyor 2

• randevu almayı ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • Geçen yıl aldım ben internetten randevu al sabah 9da gir sireye şuan ismi aklımda değil ehliyet randevu yazınca çıkar sana gün verecek o gün belgelerinle git parmak izi alıyolar en yakın emniyette o gün ya da gün içinde alırsın ehliyetinif

0|0
    0|0
Yükleniyor...