Yaşanmış gerçek hikayesi olan kitap önerileriniz var mı?

mesela ben leyla adlı kitabı okumuşdum gerçek bir hikayedir.süper bir kitap şiddetle tavsiye ederim.ayrıca sırmanın günlüğü adlı bir kitap daha var onu da okumanızı öneririm.bildiğiniz başka kitaplar varmı?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Biyografik romanlar var işte tarihte olumlu ya da olumsuz bi şekilde iz bırakmış,tarihe adını yazdırmış insanların hayat hikayelerini konu alan kitapları tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• beynine hava değmeye görsün. beyin cerrahı başından geçenleri anltıyor.tıp kitabı değil. okuyun kesinlikle link

0|0
    0|0
  • Huzur sokağı romanı - bir bölümü

yazarın gerçek hayat hikayesi

0|0
    0|0
  • Amin Maalouf - semerkant

0|0
    0|0
  • Horace jim greasley - kuşlar cehennemde şarkı söyler mi nazi kampındaki bir alma gencin hayat hikayesini anlatıyor şiddetle tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • valla okuduklarımın hepsi keşke gerçek olsaa..elf hatunlar falan ne güzel olurdu..ama dur dur genç iken okumuştum Sol Ayağım diye bir kitap vardı..önermiyorum isim veriyorum sadece

0|0
    0|0
  • yazarını hatırlayamadım ama

kargaların cinayeti adlı romanı okumuştum.

sonradan beyaz perde de filmi yapılmıştı izledim. hoş tu

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• :))))))hahaha.ben 47 kiloyumda

• 2 katın+15 :-)))

• angela'nın külleri (yazarı hatırlamıyorum) gerçek yaşanmış olayları anlatır

0|0
    0|0
  • guines rekorlar kitabı

0|0
    0|0
  • önerecegm ama dini içerikli :S halit ertugrul un kitapları

0|0
    0|0
  • şey vardı ııııııı neydi ya he buldum olasılıksızz..

0|0
    0|0
  • bir anaforcunun hikayesi güzel kitap okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ayşe kulin 'veda'

tavsiye ederim. kendi büyük dedesi (osmanlı nazırı) zamanını anlatıyor. güzel bir kitap

1|0
    0|0
    • Aynen, derinden yaralamıştı beni, bir de hikaye izmirde geçiyodu :(

Önerdiğin kitabı da ekledim listeme bu arada :)

• teşekkürler

• Incir kuslari konusu bosna savasi leyla kitabi ile benzer ama cok harika bir kitaptır 350 sayfayi gecen hafta 1.5 gunde okudum o derece sürükleyici siddetle tavsiye ederim gercek hayattir. Halit Ertugrul'un kitaplarida gercek okuyucularinin hayatlariyla ilgili olanlar roman sekline olay var yani oyle biyografi gibi degil duzceli mehmet ornegin harikadır.

0|0
    0|0
  • Tolstoy - Kadın ruhu

0|0
    0|0
  • Evet o kitabı şidettle ben de tavsiye ediyorum çevreme, beni etkileyen bir numaralı kitap o.. İkincisi de 'Bir kadının ruhuna ağıt' adlı kitap.. Bu da yaşanmış bir olay, bunu da tavsiye ederim.. Bir de okumaktan büyük haz aldığım bu kitap, Bir deliyle evlendim..

0|0
    0|0
    • hemen araştırıcam teşekkür ederim.hangisini okumuşdun sen cümlende evet o kitabı şiddetle bende tavsiye ederim demişsin merak ettimde:)

• Leyla.. :) Ona eş değer, biraz daha ağır 'Bir kadının ruhuna ağıt' adlı kitap.. +18 ama acı dolu, Leyla'yı okuduğun için ne demek istediğimi anlamışsındır ;)

• :) sağol.ok dir

• Mavi Saçlı Kız link

1|0
    0|0
    • okudum gerçekden süperdi yıllar evvel okudum.

• ortaokulda okuyup günlerce etkisinde kaldığım kitap :((

• mehmet çerezcioğlunu her gördüğümde burçak gelir aklıma :( o yaşına rağmen çok güzel yazmış.

'veda' okunması gerekli bir kitap osmanlının yıkılışı ve yeni cumhuriyete insanların nasıl alıştığını anlatıyor. seri halinde 4 kitap aslında ama ilk iki (veda ve umut) kitap çok etkileyici

• Eroin diye bir kitap var. Güzel bişiydi.

0|0
    0|0
    • evet onuda sevmişdim.buarada canan tanında süperdir kitapları okuyun

• zaten canan tan ın kitaplarını okursan vazgeçemessin.piraye özellikle

• evet piraye yi duymuştum tavsiye etmişlerdi okuycam bir ara.

• kerime nadir hıçkırık.yaşanmış hıkaye dıye bılıyorum

0|0
    0|0
  • Ayşe Kulin- Veda/Umut/Hayat/Hüzün

0|0
    0|0
  • Neva.

0|0
    0|0
  • babam öldüğünde ağlamadım. okumamanı öneriyorum. gördüğün yerde kaç hatta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...